Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Omiljena scena/glava? - Page 2 Empty Re: Omiljena scena/glava? Sub Dec 05, 2009 8:12 am

lilen

lilen
Borba
Borba
OD ALISINOG DOLASKA..

27Omiljena scena/glava? - Page 2 Empty Re: Omiljena scena/glava? Pon Dec 14, 2009 7:22 am

cupakabraks

cupakabraks
Uljez
Uljez
u filmu: kada bela vidi dzejka trci i govori mu da bezi (od Pola) a on je samo preskoci i preobrati se u vuka,ono kada su bela i dzejk na kisi,i sve u Italiji Very Happy
a u knjizi mi se svidjau delovi kad ona radi opasne stvari samo da bi cula edvardov glas

28Omiljena scena/glava? - Page 2 Empty Re: Omiljena scena/glava? Uto Dec 15, 2009 7:53 am

TinKa*

TinKa*
Ponoć
Ponoć
Kada Alice dolazi kod Belle,i putuju da spreče Edwarda itd,itd ...

29Omiljena scena/glava? - Page 2 Empty Re: Omiljena scena/glava? Pet Jan 08, 2010 5:04 am

Edwardowa :)

Edwardowa :)
Mračne sjene
Mračne sjene
Meni se svidja deo kad je ostavlja(mislim mnogo je tuzan deo i ne volim sto odlazi al je lepo opisan Belin bol u tom poglavlju) i od kad Alice dolazi pa nadalje Smile Scene kod Volturijevih su vrh Smile

30Omiljena scena/glava? - Page 2 Empty Re: Omiljena scena/glava? Pet Jan 15, 2010 12:08 am

Jake fan <3

Jake fan <3
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Svuda gde ima Dzejkoba su mi i omiljene glave i scene. Ali neka bude

omiljena glava: ,,Uljez"
omiljena scena: razgovor Dzejkoba i Bele na plazi

31Omiljena scena/glava? - Page 2 Empty Re: Omiljena scena/glava? Uto Avg 24, 2010 1:45 am

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Buđenje
Buđenje
beg,istina i glasanje su mi najbolja poglavlja..bas su extra...dok on nju ubedjuje da je ziva i da ne sanja...i naravno..da je stvarno voli..Smile

32Omiljena scena/glava? - Page 2 Empty Re: Omiljena scena/glava? Sre Okt 06, 2010 5:55 am

zevzek

zevzek
Urednik
Urednik
Kada Bela pronađe Edvarda u Volteri.

http://www.twilight-saga4ever.com

33Omiljena scena/glava? - Page 2 Empty Re: Omiljena scena/glava? Uto Apr 05, 2011 12:48 am

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Omljena sce na mi je ona u Italiji sa Volturima

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu