Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

zevzek

zevzek
Urednik
Urednik
Knjiga, naravno... mnogo više opisa, događaja... mada mi je i film odličan.

http://www.twilight-saga4ever.com

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
Knjiga, ima više detalja! ^^

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Lov
Lov
Bolja je knjiga^^
U knjizi ima mnogo vise opisa Very Happy
Mnogo scena u filmu je izbaceno a u knjizi su predivno opisane i voljela bih da su prikazane Sad
Ii glavni razlog:Knjiga je uvijek bolja od filma!

Anchy44

Anchy44
Lov
Lov
Po meni je bolja knjiga, zato sto ima dosta delova koji na filmu nemaju. Edward je bolje opisan u knjizi i sve mi je dosta jasnije u knjizi,mada mi se i film mnogo svidja.

Lidija

Lidija
Prihvatanje
Prihvatanje
Bolja je knjiga, jer ima mnogo više detalja nego film.

Anna Cullen

Anna Cullen
Uljez
Uljez
Meni se wise dja film... Knjiga jeste blize opisana ali u filmu mogu wideti stwari... Knjige su takodje dobre ....

dRaMa.QuEeN

dRaMa.QuEeN
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Knjiga, uvijek je knjiga bolja. Puno se više sazna u 400 str. neke knjige nego u 1:30h filma.

Invisible.One

Invisible.One
Buđenje
Buđenje
dRaMa.QuEeN ::Knjiga, uvijek je knjiga bolja. Puno se više sazna u 400 str. neke knjige nego u 1:30h filma.

Da, u knjizi ima mnogo vise detalja...

Masens girl' <3

Masens girl' <3
Mračne sjene
Mračne sjene
Knjiga je milion puta bolja...
U filmu faliii punooo stvari, razgovora ii svega sto mi se svidjalo u knjizi Very Happy

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Knjiga naravno,knjige su uvijek bolje,ima vise opisa,a i emocije su bolje i ljepse izrazene

Your worst Nightmare

Your worst Nightmare
Prihvatanje
Prihvatanje
Po meni knjiga, jer ti mnogo vise docara nego film! I u filmu je dosta toga izosravljeno! A opet i film je super, jer npr nije isto zamisljati Jacobove trbusnjake i videti ih stvarno! xDDDD

Margita

Margita
Urednik
Urednik
Knjiga,jer steknes sopstveni utisak.I bolje je mnogo procitati prvo knjigu pa pogledati film Yes

Nina :)

Nina :)
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Slazem se sa predhodinm postom.
Ali i film ima svojih prednosti...Mada sam po pitanju pojedinih likova razocarana kako su ekranizovani.

★ Alice ★

★ Alice ★
Lov
Lov
knjiga jer je opsirnije napisano msm u filmu su pola scena i to zanimljivih izbacene

Bassgirl

Bassgirl
Izabrani
Izabrani
inače preferiram knjige pa tako i ovdje. potpuni drugačiji doživljaj je kad čitam knjigu i gledam film. u knjizi mi se sviđaju opisi likovi i radnji čega u filmu, naravno, ne može biti.

Paja'95

Paja'95
Uljez
Uljez
Iako knjigu nisam procitao, u 99% slucajeva knjiga je bolja, tako da i ovde kazem knjiga (:

Bella51655

Bella51655
Uljez
Uljez
Moje licno misljenje da je knjiga definitivno bolja, moje omiljene scene su izbacene!!! A ima ih dosta... Evo jedan primer kada su odredjivali krvne grupe na casu biologije... a ima ih jos puno...

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Bella51655 ::Moje licno misljenje da je knjiga definitivno bolja, moje omiljene scene su izbacene!!! A ima ih dosta... Evo jedan primer kada su odredjivali krvne grupe na casu biologije... a ima ih jos puno...
Slazem se upravo sa dijelom da su super scene izbacene Mad

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

Taylor K. Cobain

Taylor K. Cobain
Mrtve duše
Mrtve duše
Uvijek, uvijek, uvijek je bolja knjiga.

Florence.

Florence.
Uljez
Uljez
Knjiga.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu