Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Što će biti nakon što završi ludilo oko 'Sumraka'? To se mnogi pitaju, a čini se da ni Kristen Stewart, koja ne voli slavu i sve što ona donosi, nije imuna na taj problem


Na pitanje za njemački OK! što je plaši nakon završetka 'Sumraka', Kristen je odgovorila: 'Brine me da moji drugi filmovi neće biti dobro prihvaćeni. To me straši više od toga mogu li otići u Starbuck's a da me ne prepoznaju!'

Podsjetimo se, filmovi u kojima je Kristen dosad glumila su 'Soba panike', The Messengers', 'U divljini' 'Advantureland', 'Welcome to the Rileys' i 'The Runaways'. Svi su prošli relativno dobro u kinima, osim 'The Runaways'. S druge strane, ostali filmovi Roberta Pattinsona prolaze mnogo bolje. Mnogi razlog vide u tome što Kristen uglavnom bira male produkcije.

Ipak, čini se da će njezin sljedeći projekt biti mnogo veći, barem što se tiče produkcije. Naime, sve su glasnija šuškanja da će Kristen zaista prihvatiti ulogu Snjeguljice u filmu 'Snjeguljica i lovac', a uz nju bi se u filmu trebali pojaviti Hugh Jackman te Charlize Theron.

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Nadam se da hoce!Very Happy

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

★ Alice ★

★ Alice ★
Lov
Lov
nadam se i ja da oce,ona je dobra glumica Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu