Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Robert Pattinson, zvijezda sage 'Sumrak', izjavio je nedavno da je bio oduševljen ulogom u filmu 'Voda za slonove' jer je napokon imao priliku isprobati odjeću koja se nosila u to vrijeme (radnja filma smještena je u 30-e godine prošlog stoljeća)


Pattinson smatra da ima staromodno tijelo jer mu je odjeća koju je nosio za potrebe snimanja savršeno stajala: 'Uvijek me privlačilo to razdoblje naše povijesti, i zbog okruženja, ali i zbog odjeće koja se tada nosila. A kada se pojavila prilika za snimanje takvog filma, morao sam je iskoristiti. Očito imam takvo tijelo, jer odjeća koju sam nosio stajala mi je bolje od one koju inače nosim.'

Rob je uživao i u druženju s oskarovkom Reese Witherspoone: 'Kada radiš s ljudima koji su osvojili Oscara, misliš da će biti u nekom svom svijetu, umišljeni ili tako nešto, ali Reese je bila izuzetno ljubazna i puna podrške. Raditi s njom bilo je pravo zadovoljstvo.

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Malo za reć'.

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Hehehe pa nije lose msm nije da bi ja to nosila ali svidjaju mi se takvi filmovi Smile

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Volim staromodnu odeću, ali volim i neke moderne stvari kao što su kožne jakne, ali ona koju on nosi u filmu je sasvim dovoljna i čini ga tako sexy, ali tek onaj lančić što nosi u filmu Ljubav On izgleda prelepo u filmu i tako mu slatko i sexy stoji stara odeća, ali mu i ova moderna dobro stoji.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu