Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]


Svim fanovima sage 'Sumrak' dobro je poznato da će Edward i Bella dobiti kćer po imenu Renesmee, a njezino je rađanje u knjizi vrlo detaljno prikazano




Iako Kristen nije željela otkriti kako će izgledati ta scena u Praskozorju koje će biti snimljeno u dva dijela, dala je natuknuti da bi htjela da se taj filmski prizor ureže u pamćenje gledateljima.


'Stephenie Meyer je to zbilja sjajno prikazala u knjizi. Brutalno je i šokantno. Željela bih da se barem dio te atmosfere prenese i na film. Vidjet ćemo kako će to izgledati. Ja bih htjela da to bude impresivno i moćno. I da ima puno krvi', smije se Kristen.

Mladu ćemo američku glumicu ćemo moći vidjeti i u filmu prema poznatom djelu Jacka Kerouacka 'Na cesti' u ulozi mlade promiskuitetne žene, zbog čega se Kristen transformirala u plavušu.

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
Voljela bi da gledam rađanje. Razz

http://www.inverted-heaven.tumblr.com

★ Alice ★

★ Alice ★
Lov
Lov
i mene to zanima kako je ispalo,pa cekacemo samo do novembra Very Happy

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Jedva cekam da vidim Very Happy

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Da i ja,ali ne svidja mi se to sto u filmu nece biti prikazano kao u knjizi Sad

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
A čekaj kako 'ona bi to želela'? Pa film je već snimljen i valjda zna šta je snimala i kako će to da izgleda? o.O
Što se mene tiče i ja bih da scena bude takva sa krvlju i da je zastrašujuća, jer ona u knjizi jeste :/

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Ja bih voljela da vidim nešto takvo.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu