Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Robert Pattinson koji ovoga tjedna slavi 25. rođendan želi se u budućnosti usmjeriti na svoju glazbenu karijeru


Rob je već dva puta surađivao na soundtracku sage Sumrak - potpisan je kao koautor pjesme 'Never Think', a otpjevao je i stvar 'Let Me Sign'.



Govoreći o svojim planovima vezanima uz popularni vampirski filmski serijal, mladi je glumac i glazebnik kazao da bi se želio više usmjeriti na svoju galzbenu karijeru.

'Želio bih što više svirati pred publikom. To je sjajan osjećaj. Nedostaje mi ta komunikacija s publikom', kaže Pattinson.

Zgodni britanski glumac kojeg možemo gledati i u filmu 'Voda za slonove', nedavno je izjavio da su mu životinje draže od ljudi.

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
To je lepo Smile Drago mi je što iako je glumac, voli i druge stvari, kao i to da je multitalentovan. Very Happy

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Ajde super, fino je da radi jos nesto pored glume pogotovo ako to voli

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Ja ga nisam čula da pjeva, ili se ne sjećam xDD Uglavnom, ako mu to ide i ako ga zanima, zašto da ne Very Happy

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
Psychotic Bitch ::To je lepo Smile Drago mi je što iako je glumac, voli i druge stvari, kao i to da je multitalentovan. Very Happy

Slažem se sa Milicom. Ali ne znam da li će da stigne, ionako je prezauzet. Mad

http://www.inverted-heaven.tumblr.com

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu