Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Glumac Robert Pattinson priznao je kako je prestravljen što možda ni ovoga puta, i to treći put zaredom, neće osvojiti MTV-jevu nagradu za najbolji poljubac


Taj 24-godišnji glumac popularne sage 'Sumrak', nominiran je za MTV Movie Awards


u kategoriji Najbolji poljubac za scenu u filmu 'Saga: Eklipsa' koju je snimio sa svojom djevojkom i partnericom na filmu Kristen Stewart. Robert je izjavio kako bi gubljenje ove nagrade bilo jako porazno te jednako onome kao da izgubi nagradu za glumu.

Na pitanje što je ključ njegova uspjeha, Robert je za MTV News izjavio: 'Ne znam. Mislim da sam nagradu za najboljeg glumca osvojio tri puta. No problem je kada prestaneš osvajati nagrade. No još sam dobar u ljubljenju.'

Njegova djevojka Kristen isto je nominirana u toj MTV kategoriji, i to za poljubac sa zvijezdom Taylorom Lautnerom.

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Jao, bilo bi strašno da ne pobijedi, hahah xD
Bilo bi super za njega da pobijedi (iako sam ja više za Tay-a ako se i on takmiči), ali priča kao da mu život zavisi od toga ili nešto tako xD

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Ajde nek im je sa srecom i neka bolji pobijedi Smile

Margita

Margita
Urednik
Urednik
meni su drazi Ed i Bela Rolling Eyes
Isakreno se nadam da ce pobediti.... Sad

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu