Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zvijezda sage 'Sumrak' Kristen Stewart svoju prvu veliku ulogu ostvarila je sa samo 12 godina u filmu 'Soba panike' u kojoj joj je partnerica bila iskusna oskarovka Jodie Foster. Kristen se ne srami priznati kako je Jodie imala veliki utjecaj na nju i njezinu karijeru



'Jodie Foster mi je jedna od najdražih glumica. Moguće da je to i zato što sam kao mala glumila s njom u 'Sobi panike'. Dok smo snimali, stalno sam je promatrala i upijala od nje. Istina, ona nije osoba koja će ići okolo i dijeliti savjete, ali i samim gledanjem kako glumi i uživi se ulogu možete naučiti jako puno. Uostalom, njezini uspjesi govore sami za sebe. Mislim da je ona imala jedan od najjačih utjecaja na moju karijeru', izjavila je Kristen.

Kristenini uzori ne dolaze samo iz glumačkog svijeta, već i iz glazbenog: 'Obožavam glazbu, a moram priznati da sam i malo staromodna za svoje godine. Najdraža pjesma mi je Van Morrisonova 'Madame George'. Mislim da mi ta pjesma neće nikada dosaditi i u njoj uvijek nađem utjehu kada sam potištena.'

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Gledala sam taj film i dobar je, fino što joj je Jodie uzor.

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
To je lepo Smile Našla je dobrog uzora.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu