Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Angelina Jolie navodno štiti mladu Kristen i dijeli joj savjete korisne za karijeru


Kristen Stewart postala je jako dobra prijateljica s Angelinom Jolie, pišu američki mediji. Angelina navodno pomno pazi na karijeru zvijezde 'Sumraka' i njih dvije, kako pišu tabloidi, stalno razgovaraju.



'Kristen i Angelina stalno se čuju i razgovaraju o različitim temama. Čini se da Kristen posjeduje onu neku ranjivost koja kod Angeline izaziva buđenje majčinskih instinkta. Uzela je mladu glumicu pod svoju zaštitu i doživljava je kao mlađu sestru koju nikada nije imala', izjavili su neimenovani izvori za američke tabloide.

Angelina navodno dijeli Kristen savjete o tome kako da se ponaša na crvenom tepihu te koje uloge treba birati. Nije samo poznato dijeli li joj i ljubavne savjete, ali ako su zaista tako dobre prijateljice, onda nema sumnje da je ljubav jedna od omiljenih tema razgovora.

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
Ohoho, lijepo Smile

http://www.inverted-heaven.tumblr.com

Margita

Margita
Urednik
Urednik
Meni one i jesu slicne... Yes Ako je to tacno,stvarno je lepo Wink Neutral

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Fino, Kristen puno srece

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Juhu xD
Da mi je znati gdje se njih 2 nađoše xD

Margita

Margita
Urednik
Urednik
Ivana ::Juhu xDD
Da mi je znati gdje se njih 2 nađoše xDD
Neutral
Dobro pitanje Neutral

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu