Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Kellan Lutz jedva čeka da se oženi taj Sub Jun 25, 2011 8:43 pm

Hope : )

Lov
Lov
[You must be registered and logged in to see this image.]

Najnovija izjava glumca Kellana Lutza iznenadila je mnoge jer rijetko koji muškarac danas javno govori kako jedva čeka da se skrasi uz ženu svog života

Seksi vampir Kellan Lutz želi se smiriti uz ljubav svog života koju još nije pronašao. Ta će vijest sasvim sigurno oduševiti mnogobrojne obožavateljice zgodnog glumca kojega je proslavila uloga u popularnoj sagi 'Sumrak'.
'Ja sam trenutno slobodan. Bio sam zauzet, stalno sam negdje putovao i zapravo nisam imao mira. Mogu reći da se već sada radujem braku i jednoga dana i obitelji. Ne znam tko će biti moja odabranica, ali ja joj već sada želim dobrodošlicu', romantično je izjavio zgodni Kellan.

Popularni glumac priznaje da je sve donedavno volio mijenjati žensko društvo te da je uživao u zabavama s djevojkama. Situacija se očito mijenja na radost ženskog dijela njegove publike. Nema sumnje da će mnoge od njih učiniti sve da baš one ukradu srce seksi vampira.

2 Re: Kellan Lutz jedva čeka da se oženi taj Sub Jun 25, 2011 9:00 pm

Lady Lutz

Administrator
Administrator
Molim te da prije postavljanja novosti pročitaš OBAVJEŠTENJE.Sada sam ti editovala post, ali za ubuduće da znaš.

3 Re: Kellan Lutz jedva čeka da se oženi taj Ned Jun 26, 2011 1:29 am

Leven•Loggie

Urednik
Urednik
Moze mene ozenit :xDD:

[You must be registered and logged in to see this image.]
♥ The Perks of Being a Wallflower ♥
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
http://fallen-angel.forumcroatian.com/

4 Re: Kellan Lutz jedva čeka da se oženi taj Ned Jun 26, 2011 3:45 am

☾Daughter☥of☥Lilith☽

Prihvatanje
Prihvatanje
hhaah to sam i ja rekla xD moze i mene slobodno

5 Re: Kellan Lutz jedva čeka da se oženi taj Ned Jun 26, 2011 4:01 am

Lady Lutz

Administrator
Administrator
Aa pa i vrijeme mu je xDD, šalim se .
Evo da se vas dvije ne bi svađale može mene, ja nemam ništa protiv Razz

6 Re: Kellan Lutz jedva čeka da se oženi taj Uto Jul 05, 2011 9:03 am

Cosmic Girl

Administrator
Administrator
Ma može i mene fun
E pa sretno mu na vjenčanju hahaha.Smile

Dimitri: "You and I will both be Lissa's guardians someday. I need to protect her at all costs. If a pack of Strigoi come, I need to throw my body between them and her.”
Rose: "I know that. Of course that's what you have to do."
Dimitri: "No. If I let myself love you, I won't throw myself in front of her. I'll throw myself in front of you.”

7 Re: Kellan Lutz jedva čeka da se oženi taj Ned Jul 10, 2011 11:42 pm

Katchy Cullen <3

Izabrani
Izabrani
Evo ja cu da mu budem odabranica ! Very Happy

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu