Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Irish Central je nedavno postavio ovu divnu listu Top 10 stvari u članaku o stvarima bez kojih Robert Pattinson ne može da živi. Broj 10 me je iznenadio. Koji broj je vas iznenadio?


Evo deset stvari za koje mislimo da Robert Pattinson ne može živeti bez njih, po njegovim rečima.
1. Edward Cullen: "Ja sam samo na početku pokušao da ga malo više učinim svesnim ironije situacije... 109-godišnjak koji je u ljubavi sa 17-godišnjakinjom, koji se pretvara da ide u školu sa njom."
2. O svom psu: "Jedina emotivna veza od značaja je moja veza sa mojim psom. Moj odnos sa psom, to je smešno."
3. Kristen Stewart: "Oh, ja ne znam. Ona je cool. Čak i pre nego što sam je upoznao, mislio sam da je ona zaista dobra glumica. Kao, video sam "Into the Wild," i ja sam mislio da je stvarno dobra u tome. I dalje mislim da ima veoma malo devojaka u njenoj klasi koje su dobre kao ona. To je smešno da je ona jedina koja radi ove velike stvari."
4. Njegov zaštitni znak - kosa: "Ja samo koristim vodu. Niko mi nikad ne veruje, ali to je istina."
5. Njegove sestre: "Sve do moje 12. godine moje sestre su me koristile kao lutku da me oblače kao devojčicu i predstave me kao "Claudia"! Dvanaeste su bile prekretnica, kao što sam se preselio u mešovitu školu i onda sam postao cool i otkrio gel za kosu."
6. Njegova karijera: "Ponekad mislim, `Do đavola sa glumom,` a onda shvatim da sam mogao raditi kao prodavac cipela, gluma je mnogo više cool."
7. Njegovi telohranitelji: "Ja se stvarno plašim da me neko ne udari kolima, prosto sam prestravljen od toga. Ja sam prestravljen od prelaska ulice. Ja sam takođe veoma sklon nesrećama... Mislim da ljudi imaju za cilj mene."
8. Novac: "Počeo sam da radim kao raznosač papira kada sam imao oko 10. Počeo sam da zarađujem po 10 funti nedeljno, a onda sam bio opsednut zarađivanjem novca sve dok mi nije bilo oko 15."
9. Stilista: "Ja sam u stvari imao noćne more o tome mesecima unapred, otišao sam do Jaspera Conrana i izabrao najbesmisleniju, ekstravagantnu odeću – izgledala je zaista dobro u prodavnici. A onda sam to obukao na sebe i pomislio sam 'izgledaš kao neki idiot.'"
Na Harry Potter premijeri.
10. Ljubljenje: "Uvek se zanesem dok se ljubim. Ja samo poludim! Odlazak posle toga je najčudniji trenutak za mene. To je sramota - ne znamo šta da kažemo jedno drugom nakon toga."

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Pre dobro!xD

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
Slatko ^^

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
1. Haha i jel skon'to?-.- xDD
2. A Kristen ko šiša, je l'?
3. ... Ali ti i dalje voliš samo psa ;P
4. O Bože o.O Kako može oprati kosu samo vodom o.O
5. Ijao jadan, mučili su ga xDD Gel za kosu? Čekaj, zar ne reče da koristiš samo vodu?
6. Jok čini ti se ;D
7. Jao mica ^.^
8. Pa to je dosta dobro za raznošenje novina :O
9. Hahaha hoću to da vidim Very Happy
10. Evil or Very Mad

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Jao, jao ^^ dusa Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu