Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Administrator
Administrator
EDWARD IZ 'SUMRAKA'
Pattinson nije zadovoljan seksi scenama

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na konvenciji Comic-con održanoj u San Diegu, kako se i očekivalo, najveću su euforiju izazvali mladi glumci iz sage 'Sumrak', a najviše miljenik ženskog dijela publike, Robert Pattinson
Sumrakomanijake su naravno najviše zanimali detalji o vrućim scenama Belle i Edwarda iz nadolazećeg 'Praskozorja'. Samokritični Robert rekao je da nije pretjerano zadovoljan time kako izgleda na velikom ekranu.

'Kad sam vidio snimke, iznenadio sam se. U prvi mah sam si izgledao kao lutka na napuhavanje. Kristen je prelijepa kao i uvijek, posebno u sceni vjenčanja', kaže Rob.

Kako je svima već poznato, posljednja knjiga iz serijala Stephenie Meyer, 'Praskozorje', bit će ekranizirana u dva dijela, a prvi dio stiže u kina širom svijeta sredinom studenog.

Još ranije, tvorci sage Sumrak najavili su da će Praskozorje biti akcijski film s elementima horora te da će fanovi biti oduševljeni ekranizacijom.

Dimitri: "You and I will both be Lissa's guardians someday. I need to protect her at all costs. If a pack of Strigoi come, I need to throw my body between them and her.”
Rose: "I know that. Of course that's what you have to do."
Dimitri: "No. If I let myself love you, I won't throw myself in front of her. I'll throw myself in front of you.”

Leven•Loggie

Urednik
Urednik
Ajme nije me briga,samo da ga pogledam jer imam osjecaj da je ovo najbolji dio i ocekujem puno. Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]
♥ The Perks of Being a Wallflower ♥
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
http://fallen-angel.forumcroatian.com/

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu