Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koji dio vam je najdrazi?

Koji dio iz Twilight sage vam je najdrazi? Vote_lcap25%Koji dio iz Twilight sage vam je najdrazi? Vote_rcap 25% [ 2 ]
Koji dio iz Twilight sage vam je najdrazi? Vote_lcap13%Koji dio iz Twilight sage vam je najdrazi? Vote_rcap 13% [ 1 ]
Koji dio iz Twilight sage vam je najdrazi? Vote_lcap0%Koji dio iz Twilight sage vam je najdrazi? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Koji dio iz Twilight sage vam je najdrazi? Vote_lcap62%Koji dio iz Twilight sage vam je najdrazi? Vote_rcap 62% [ 5 ]
Ukupno Glasova : 8


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Koji dio iz Twilight sage vam je najdrazi? Empty Koji dio iz Twilight sage vam je najdrazi? Čet Avg 18, 2011 11:16 am

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Evo sada kad se cijela saga priblizava kraju,'Praskozorje' ce uskoro izaci.....Ovo pitanje je postavljeno 1000 puta,ali me zanima je li se vase misljenje sada promjenilo... Very Happy


film

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

Invisible.One

Invisible.One
Buđenje
Buđenje
Glasam za BD iako film jos nije izasao ali se nadam da nadmasiti moja ocekivanja Smile
Eto, ja sam promenila svoje misljenje...

Lidija (:

Lidija (:
Ponoć
Ponoć
Twilight Smile

Lidija

Lidija
Prihvatanje
Prihvatanje
BD, film nije izasao, ali po knjizi se nadam da ce biti mnogo bolji od ostalih.

Taylor K. Cobain

Taylor K. Cobain
Mrtve duše
Mrtve duše
New Moon.

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Buđenje
Buđenje
Meni su Twilight i BD sto se tice knjiga ubedljivo najbolji Very Happy A filmove kad pogledam i BD javicu se Smile

Margita

Margita
Urednik
Urednik
Breaking dawn,definitivno...mada je knjiga oko179879879 puta ispred filma Very Happy

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Twilight , jer da nije bio takav kakav jeste, ja NIKADA ne bih zavoljela Twilight sagu uopšteno.

Sparkley_RyK

Sparkley_RyK
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
dok nisam odgledala BD bio mi je naj New Moon zbog scene kada Bella spasava Edwarda love ali sada mi je definitivno BD zbog svega!

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu