Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

-Immortal-

-Immortal-
Izabrani
Izabrani
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zvezde “Twilighta”, Robert Pattinson i Kristen Stewart zajedno provode skoro svaki dan, zajedno su se družili na Novoj godini, a sad zajedno kupuju i vikendicu. Par je praznike proveo u gradiću Ventnor na ostrvu Wight koji se nalazi na južnoj obali Engleske, a sad im je velika želja upravo tamo kupiti vikendicu.

Prijatelj mladog para izjavio je da su Rob i Kristen oduševljeni Ventnorom jer ih tamo niko ne prepoznaje pa mogu bez opterećenja šetati ulicama tog grada bez da ih iko maltretira. Tamo su napokon mogli biti normalan par pa intenzivno razmišljaju da kupe kuću u koju bi se mogli skloniti kad pritisak Hollywooda postane prevelik. Maleni gradić poznat je po tome što brojni celebrityji borave tamo kad žele malo mira i privatnosti. Kate Moss, Amy Winehouse te Peaches Geldof samo su neki od slavnih faca koje povremeno tamo pronalaze mentalnu ravnotežu.

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Pa ako je tachno onda mi je drago zbog njih...

lilen

lilen
Borba
Borba
i meni je drago moraju i oni da se odmore od nas Wink

Jake fan <3

Jake fan <3
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Ovo je sigurni dokaz da su u vezi

katy

katy
Strah
Strah
Da ako je ovo tacno. Ja nisam sigurna.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu