Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Čet Nov 19, 2009 6:05 am

Ana Cullen

Ana Cullen
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

27Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sub Dec 05, 2009 7:48 am

lilen

lilen
Borba
Borba
EXTRA JE...NEMA BOLJE... Very Happy

28Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pon Dec 14, 2009 7:09 am

cupakabraks

cupakabraks
Uljez
Uljez
Robed 4eva ::samo najj u univerzumu XDD


savrseno receno :jhkmjbn :

29Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Uto Dec 15, 2009 7:48 am

TinKa*

TinKa*
Ponoć
Ponoć
Stvarno,ono,baš svaka čast.
Neverovatno uspešan,pre svega film,a i knjiga.
Zaista,veoma visoko mišeljenje.

30Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Ned Dec 27, 2009 7:07 am

Zebrica

avatar
Ponoć
Ponoć
najbolja knjiga koju sam dosad citala

31Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Ned Dec 27, 2009 11:02 am

Maja Markovic

Maja Markovic
Uljez
Uljez
Knjiga je najbolja ali stwarno....ljubawna prica a u njoj i junaci horor filmowa prikazani kao dobrice...eeeeeeeextraaaaaa..odusewljena sam...

32Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Uto Dec 29, 2009 2:42 am

Zebrica

avatar
Ponoć
Ponoć
knjiga je super

33Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sre Jan 06, 2010 11:06 am

Edwardowa :)

Edwardowa :)
Mračne sjene
Mračne sjene
Stvarno je dobra knjiga,kao is ve ostale,i naravno mnogo bolje uradjena od filma.

34Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pon Jan 18, 2010 1:32 am

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
nije najbolja knjiga al jeste saga....naj mi je B.Dawn.....al i ova mi je suuuuuuuuuuuuuuuuuuuper

http://www.mitologija45.blogger.ba

35Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pon Jan 18, 2010 1:40 am

Angel_from_Hell * *

Angel_from_Hell * *
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
ni meni nije nabolja ali ipak je xtra! (vise volim bd xDD )
bila odusevljena kad sam je prvi put procitala procitala <3
i jos uvek sam.. ^^

36Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Čet Mar 04, 2010 12:27 pm

HareCullen

HareCullen
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
extra knjiga...imam sve knjige i cekam Midnight Sun...prvi dio je nekako najbolji...mada ni ostali dijelovi nisu loši....cuj nisu loši pa premočni su

37Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pet Apr 23, 2010 8:30 pm

liliflaj

liliflaj
Ponoć
Ponoć
Dobro je sto sam prvo gledala film tako da sam imala u glavi neke slike, ali je knjiga mnogo lepse i sveobuhvatnije opisala ljubav izmedju Edwarda i Bele.

38Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Čet Maj 13, 2010 11:02 pm

Little Miss Alice

Little Miss Alice
Strah
Strah
Knjiga je odlična! Toliko mi se svidela da sam naterala mamu da ih pročita, ona iako ne voli a čita svaku knjigu je pročitala za po jedan dan koliko su joj se svidela! Very Happy

39Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pet Maj 14, 2010 12:42 am

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
Odlične su knjige... ja sada čitam Pomračenje...
Da li se Vama raspala knjiga?

http://www.inverted-heaven.tumblr.com

40Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pet Maj 14, 2010 5:13 am

Little Miss Alice

Little Miss Alice
Strah
Strah
Nisu mi se raspale knjige, sve ih imam kući, imaju svoju posebnu policu i čuvam ih kao oči u glavi Very Happy

41Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pet Maj 14, 2010 5:53 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Ok,sada NO SPAM vratite se na temu.

42Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sre Jun 02, 2010 8:27 am

HareCullen

HareCullen
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Najbolje!!!

43Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sre Jun 02, 2010 9:30 am

wetania

wetania
Ponoć
Ponoć
knjiga mi je fenomenalana, al mi je bolji B.Dawn, sve su supper

44Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Ned Jun 06, 2010 5:28 am

Clair

Clair
Uljez
Uljez
Predobra je! Najbolja!

45Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pon Jun 14, 2010 10:33 am

Stefy

Stefy
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Odlična knjiga, mnogo mi se dopala. Moraću da je pročitam još jednom jer je u nekim delovima zbunjujuća što se tiče Isabellinih osećanja. Očekujem više od sledećih delova jer mi ovo izgleda kao samo uvod. Smile

http://www.Elizabeth-Gutierrez.com/

46Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pon Jun 14, 2010 10:46 am

Nora

Nora
Mrtve duše
Mrtve duše
Očekuj, očekuj...ovo nije ni U od uvoda, mislim da ćeš se pozitivno iznenaditi Very Happy

http://selenagomez.findtalk.biz/

47Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Ned Jul 25, 2010 12:21 am

Vampire lady

Vampire lady
Ponoć
Ponoć
Moj omiljeni deo ^_^
Knjiga je fenomenalna...

48Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pet Jul 30, 2010 1:08 am

Crazy_about_wampires

Crazy_about_wampires
Prihvatanje
Prihvatanje
ObOzAvAm Je tA kNjIgA Je I rAzLoG zBoG kOg SaM gLeDaLa FiLm bored

49Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sre Okt 06, 2010 5:46 am

zevzek

zevzek
Urednik
Urednik
Odlična je.

http://www.twilight-saga4ever.com

50Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Uto Nov 02, 2010 1:44 am

Lidija

Lidija
Prihvatanje
Prihvatanje
Odlična je, mnogo mi se svidja.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu