Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Da li ste citali knjigu? - Page 2 Empty Re: Da li ste citali knjigu? Sre Apr 28, 2010 4:22 am

liliflaj

liliflaj
Ponoć
Ponoć
Da, procitala sam je ovde na sajtu. Odusevila me je!

27Da li ste citali knjigu? - Page 2 Empty Re: Da li ste citali knjigu? Sre Apr 28, 2010 5:32 am

Cullenka

Cullenka
Uljez
Uljez
Daa i pree extra jee !! <3<3

28Da li ste citali knjigu? - Page 2 Empty Re: Da li ste citali knjigu? Sre Apr 28, 2010 7:01 am

liliflaj

liliflaj
Ponoć
Ponoć
Da, citala sam knjigu, onu pravu!

29Da li ste citali knjigu? - Page 2 Empty Re: Da li ste citali knjigu? Sre Apr 28, 2010 9:46 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
HareCullen NO SPAM.pohvale pisi u temi za to,izbrisacu ti post!

30Da li ste citali knjigu? - Page 2 Empty Re: Da li ste citali knjigu? Ned Maj 30, 2010 9:25 pm

Fanpirica

Fanpirica
Mračne sjene
Mračne sjene
Jesaaam!

31Da li ste citali knjigu? - Page 2 Empty Re: Da li ste citali knjigu? Ned Maj 30, 2010 9:37 pm

wetania

wetania
Ponoć
Ponoć
pa ofc. da jesam i supper jee

32Da li ste citali knjigu? - Page 2 Empty Re: Da li ste citali knjigu? Sre Jun 02, 2010 7:57 am

HareCullen

HareCullen
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Citam tu knjigu i pri kraju sam...vrh je...a posebno onaj cin kada Rosalie udje Belli u sobu i pocne joj pricati o svom zivotu...kako je postala vampir...to mi je nekako najbolje...

33Da li ste citali knjigu? - Page 2 Empty Re: Da li ste citali knjigu? Sre Jun 02, 2010 8:48 am

Nora

Nora
Mrtve duše
Mrtve duše
Jesam, mnogo mi se sviđa.

http://selenagomez.findtalk.biz/

34Da li ste citali knjigu? - Page 2 Empty Re: Da li ste citali knjigu? Sre Okt 06, 2010 6:11 am

zevzek

zevzek
Urednik
Urednik
Daaa Very Happy

http://www.twilight-saga4ever.com

35Da li ste citali knjigu? - Page 2 Empty Re: Da li ste citali knjigu? Uto Okt 26, 2010 2:08 am

Lidija

Lidija
Prihvatanje
Prihvatanje
naravno i vise mi se svidja nego new moon

36Da li ste citali knjigu? - Page 2 Empty Re: Da li ste citali knjigu? Sub Jan 28, 2012 12:41 am

Sparkley_RyK

Sparkley_RyK
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
ja trenutno citam,stigla sam do dela kada saznaju da Viktorija pravi vojsku novorodjenih,i kada i vukovi odlucuju da im se pridruze u borbi fun

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu