Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sub Jan 16, 2010 10:42 am

katy

katy
Strah
Strah
Najbolja knjiga. Svasta se desava i stvarno je zanimljiva

27Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sub Jan 16, 2010 11:24 pm

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
dada...SAMO je najbolja

http://www.mitologija45.blogger.ba

28Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pon Jan 18, 2010 1:49 am

Angel_from_Hell * *

Angel_from_Hell * *
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
moja omiljena knjiga iz twilight sage <3
obozz je!
najvise volim deo kad bella postane vampir Very Happy i posle toga xDD

29Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sre Feb 10, 2010 8:04 am

Twilight girl

Twilight girl
Strah
Strah
extraaaaaaaaaa mi je!
Najbolja od svih u twilight sagi!
a dobro znate da je cijela saga preeeedobra!!!

30Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sub Mar 13, 2010 5:45 am

kika Nessie

kika Nessie
Uljez
Uljez
Ae.........ona je najbolja.....

31Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sub Mar 20, 2010 4:28 am

renesme

renesme
Uljez
Uljez
najdivnija knjiga na svijetu. citala samm ju jedno 22 puta . dok ju citam nis ne cujem. <3.... vjnns

32Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sre Apr 28, 2010 5:00 am

liliflaj

liliflaj
Ponoć
Ponoć
Zaista je najbolja od svih preostalih knjiga! Super happy end! Bounce

33Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Uto Maj 11, 2010 1:22 am

Alice91

Alice91
Uljez
Uljez
Najbolja,tu se svasta desavalo,sad je 1.mesto u mojoj listi...xexexe Very Happy

34Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Uto Avg 17, 2010 10:45 pm

*Ana Cullen*

*Ana Cullen*
Strah
Strah
xtra je! Very Happy

35Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sre Avg 18, 2010 1:23 am

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Buđenje
Buđenje
najbolja knjiga koju sam procitala...mnogo mi se svidja..to mi je omiljena knjiga..the best je..Smile

36Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sre Okt 06, 2010 6:19 am

zevzek

zevzek
Urednik
Urednik
Super je Smile

http://www.twilight-saga4ever.com

37Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Čet Dec 23, 2010 9:38 pm

dRaMa.QuEeN

dRaMa.QuEeN
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Meni je to najgora knjiga u cijeloj sagi. Nekako kao da je Stefani nju pisala na silu samo da što prije završi. Ostalo je itekako puno pitanja i nerazrješenih problema. Da je bar dodala neki epilog i sve to nekako malo pojasnila i riješila barem neke stvari.

Užasno mi je glupo dapače jadno od Stefani šta je napravila od Edwarda. On kao neki mutavac. Bella može uskoćit u krevet s Jacobom on vjerovatno ne bi ništa napravio. "To je tvoja želja, ljubavi" eto to bi joj rekao. Jooo u tom trenutku sam se baš naživcirala. Ono kad je ponudio Jaobu da napravi Belli djeta, ma grozno.

Onda Bella. Istina je šta je rekla u 3. dijelu ona je sebična. Neke stvari stvarno ne razumjem i nekad stvarno mislim da ne zaslužuje tako dobrog dečkao kao Edward. Također očito Meyerica nije mogla tako povrijediti svoju Bellicu pa joj je dala dijete i još onu moć da iako je novorođena ne skaće na svakog čovjeka. To je tako debilno. Ona se očito nije mogla pomiriti s tim da će Bella biti krvoločna vampirica i još joj i djete da. Meni je Renesme totalno nepotrebna, moglo bi se sve desiti i bez nje i ne bi na kraju moralo biti one mutave "borbe" s Volturima čija je budučnost ostala neriješena. I Jacob i Nessie omg. Spojila je nespojivo. Ona je besmrta, a šta će on? I sam je rekao da nakon nekog vremena, kad se nauči kontrolirati oped će početi stariti. To mi nikako nije jasno. Šta će biti poslije, sele li se iz Forksa, šta rade...

U globalu ona me stvarno razočarala ovim romanom. Vjerovatno se i vršio pritisak na nju ali jbg. mogla te to bolje. Umjesto da je riješavala pitanja, ona je otvarala nova.

38Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pet Dec 24, 2010 1:07 am

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Oprosti,ali ne slazem se sa nicim sto si napisala.....Meni je knjiga super i najbolja mi je u cijeloj sagi....

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

39Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pet Dec 24, 2010 3:38 am

dRaMa.QuEeN

dRaMa.QuEeN
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
fanpire_1 ::Oprosti,ali ne slazem se sa nicim sto si napisala.....Meni je knjiga super i najbolja mi je u cijeloj sagi....

Nemaš se šta meni isprićavat to je tvoje mišljenje Wink
Ali razmisli malo. Kad čitas knjigu i bližiš se kraju jel se sva pitanja tijekom čitanja riješe i dobiješ odgovore ili se otvaraju nova? Ja mislim ovo 1. ja osobno imam barem 20 pitanja koja bih voljela znati nakon odčitane ove cijele sage. Ti ne?

40Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pet Dec 24, 2010 3:40 am

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Zapravo,nisam nista primjetila,ali nedavno sam je procitala...... :scratch:

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

41Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sub Dec 25, 2010 6:41 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Knjiga me stvarno oduševila,m sve je izvrsno uklopljeno i sviđa mi se što smo dobili uvid iz Jacobove perspektive.Definitivno moja omiljena iz ove Sage!

42Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Ned Jan 02, 2011 1:57 am

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
dRaMa.QuEeN ::Meni je to najgora knjiga u cijeloj sagi. Nekako kao da je Stefani nju pisala na silu samo da što prije završi. Ostalo je itekako puno pitanja i nerazrješenih problema. Da je bar dodala neki epilog i sve to nekako malo pojasnila i riješila barem neke stvari.

Užasno mi je glupo dapače jadno od Stefani šta je napravila od Edwarda. On kao neki mutavac. Bella može uskoćit u krevet s Jacobom on vjerovatno ne bi ništa napravio. "To je tvoja želja, ljubavi" eto to bi joj rekao. Jooo u tom trenutku sam se baš naživcirala. Ono kad je ponudio Jaobu da napravi Belli djeta, ma grozno.

Onda Bella. Istina je šta je rekla u 3. dijelu ona je sebična. Neke stvari stvarno ne razumjem i nekad stvarno mislim da ne zaslužuje tako dobrog dečkao kao Edward. Također očito Meyerica nije mogla tako povrijediti svoju Bellicu pa joj je dala dijete i još onu moć da iako je novorođena ne skaće na svakog čovjeka. To je tako debilno. Ona se očito nije mogla pomiriti s tim da će Bella biti krvoločna vampirica i još joj i djete da. Meni je Renesme totalno nepotrebna, moglo bi se sve desiti i bez nje i ne bi na kraju moralo biti one mutave "borbe" s Volturima čija je budučnost ostala neriješena. I Jacob i Nessie omg. Spojila je nespojivo. Ona je besmrta, a šta će on? I sam je rekao da nakon nekog vremena, kad se nauči kontrolirati oped će početi stariti. To mi nikako nije jasno. Šta će biti poslije, sele li se iz Forksa, šta rade...

U globalu ona me stvarno razočarala ovim romanom. Vjerovatno se i vršio pritisak na nju ali jbg. mogla te to bolje. Umjesto da je riješavala pitanja, ona je otvarala nova.

Sada, kada sam procitala tvoj post, uvidela sam, pa, ne sve greske u knjizi, ali zaista jeste malo prenatrpano. Kada ga tako postavis. Verovatno si u pravu. Ali, iskreno, zar smo nesto drugo i mogli ocekivati.

Posebno se slazem sa delom: I Jacob i Nessie omg. Spojila je nespojivo. Ona je besmrta, a šta će on? I sam je rekao da nakon nekog vremena, kad se nauči kontrolirati oped će početi stariti. To mi nikako nije jasno. Šta će biti poslije, sele li se iz Forksa, šta rade...

Isto sam se i ja 1000 puta pitala. I stvarno, mogla je neki epilog da napise, ali sta je tu je. Sta znas, mozda zeli da napise jos koju knjigu...

Jedino se ne slazem sa drugim pasusom. Edvard bi u tom trenutku ucino sve da spasi Belu, pa cak i to, ako je neophodno.

Ali uprkos tome, ja sam odusevljena knjigom. To mi je jedna od najomiljenijih knjiga na svetu. Obozavam je. Mogla bih uvek iznova i iznova da je citam. Sto i nameravam. Dok mi nacisto ne presedne. Smile

43Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Čet Jan 06, 2011 1:04 am

♥Cherrie♥

♥Cherrie♥
Uljez
Uljez
Nisam je čitala.Ali planiram.

44Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sub Mar 05, 2011 5:26 am

Your worst Nightmare

Your worst Nightmare
Prihvatanje
Prihvatanje
Meni je knjiga najbolja, ali volele bi znati sta se dalje desilo jer je toliko toga ostalo nerazreseno... Smile

45Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Ned Mar 06, 2011 10:33 am

VaMp GiRl

VaMp GiRl
Izabrani
Izabrani
Odlicna je knjiga..ja je obozavam...Smile ali ne mogu da izaberem koja mi je omiljena samo znam da to nije New Moon ta je najdosadnija..

46Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pet Apr 08, 2011 8:03 am

Patty'sMiss

Patty'sMiss
Komplikacije
Komplikacije
Prelijepa je.
Prepuna je emocija, događanja.
mislim da zaista je super kao vrhunac cijele te Twilight sage (:

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu