Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Velika mi je čast glumiti Joan Jett Empty Velika mi je čast glumiti Joan Jett Čet Mar 11, 2010 10:39 am

dori

dori
Lov
Lov
Kristen Stewart kaže da je imala puno sreće što je dobila ulogu legendarne rokerice Joan Jett u, ne sumnjamo u to, velikom budućem filmskom hitu 'The Runaways', glazbenoj biografiji istoimenog kultnog hard rock benda iz sedamdesetih
Osim Kristen, u tom filmu igra i Dakota Fanning, još jedna vrlo tražena glumica mlađe generacije.

'Bila sam jako sretna što sam dobila ulogu u tom filmu jer puno mojih vršnjaka ne zna ništa o ovom sjajnom ženskom bendu. The Runaways su bile hrabre cure koje su se među prvima usudile ući u vode žešćeg rocka, što je dotad bilo rezervirano samo za muškarce. Otvoreno su pjevale o svemu', mišljenja je Kristen.

Mlada je glumica nedavno izjavila da se užasava svečanih ceremonija jer se boji da će se spotaknuti i pasti zato što je, kako kaže, vrlo smotana.

'Vrlo sam nespretna. Jednom sam se splela i pala s pozornice. To je bila vjerojatno jedna od najgorih stvari koja ti se može dogoditi na dodjeli nagrada', rekla je.

Američka premijera filma The Runaways zakazana je za 19. ožujka.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu