Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li mislite da ce Robsten ipak ostati u vezi?

Kristen i Robert se svađaju zbog budućnosti veze Vote_lcap14%Kristen i Robert se svađaju zbog budućnosti veze Vote_rcap 14% [ 1 ]
Kristen i Robert se svađaju zbog budućnosti veze Vote_lcap57%Kristen i Robert se svađaju zbog budućnosti veze Vote_rcap 57% [ 4 ]
Kristen i Robert se svađaju zbog budućnosti veze Vote_lcap29%Kristen i Robert se svađaju zbog budućnosti veze Vote_rcap 29% [ 2 ]
Kristen i Robert se svađaju zbog budućnosti veze Vote_lcap0%Kristen i Robert se svađaju zbog budućnosti veze Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 7

Zatvoreno sondiranje

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
Kristen Stewart i Robert Pattinson se non-stop svađaju, a razlog je, navodno, neslaganje oko viđenja razvoja njihovog odnosa
Ako je vjerovati nekim britanskim medijima, najzanimljiviji novi glumački par, prozvan Robsten, neprestano se svađa oko budućnosti.

Prema tim izvorima, Kristen (19) bi željela znati na čemu je i u kojem smjeru ide njihova veza, dok Robert (23) njihov odnos ne vidi kao ozbiljan.

'Ona bi željela imati obitelj, pa i djecu. Ali Rob još uvijek nije spreman i želi proživjeti mladost', otkrio je izvor koji kaže i da se Robert uzruja čim se potegne to pitanje.

'Zbog svega toga Kristen je počela misliti da Rob igra neku igru s njom', otkrio je njihov poznanik medijima.

Osim toga, u posljednje vrijeme postoji još jedan razlog za stalne svađe - njezina ljubomora.

'Kristen ne može smisliti njegovu partnericu iz filma 'Hvala ti za ljubav' Emilie de Ravin. Najviše se boji da je Rob ne ostavi zbog neke druge cure', ispričao je taj anonimni izvor.

GLASANJE

http://www.mitologija45.blogger.ba

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
ne vjerujem,tako sam i glasala....

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
ja mislim da hoce,ali nezz..Smile

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Prvo su pisali da Rob hoce venchanje i decu, a ona ne, a sad je obrnuto...Vishe nemam pojma shta je tachno...Glasala sam za to da ce mozda ostati u vezi...

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
ja sam glasala za nevjerujem...

http://www.mitologija45.blogger.ba

lilen

lilen
Borba
Borba
A ja za mozda...Otkud znam sta ce biti sa njima...Neke novine kazu da se oni stalno svadjaju pa mire,a neke da su jedno za drugoo....Otkud znam...

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
niko wishe nishta ne zna.. Very Happy
pisali su i da kupuju kucu,i da su se wenchalii..Very Happy
widecemo..jednom ce morati da kazu istinu.. Very Happy

lilen

lilen
Borba
Borba
cak su pisali i da je Kristen trudna...Pa mislim se sta ce jos da napisu... Mozda okud znate sad i napisu da je Kristen abortirala... Sada niko ne zna sta je istina,a sta nije o njima...Ljudi kao i novine svasta izmisljaju da bi se pravili pametni...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu