Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Taylor Lautner na gay partiju Empty Taylor Lautner na gay partiju Ned Apr 18, 2010 9:12 pm

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
Prema najnovijim napisima u novinama, Taylor Lautner nedavno je prisustvovao gay zabavi. No, sve obožavateljice mogu odahnuti jer mladi glumac ondje nikoga nije potajice ljubio
Naime, bila je to zabava redatelja 'X-Mena' Bryana Singera, koji se otvoreno deklarira kao homoseksualac.

Neimenovani izvor kaže da je Taylor ondje ostao nekoliko sati i otišao kući tek u ranim jutarnjim satima.

http://www.mitologija45.blogger.ba

2Taylor Lautner na gay partiju Empty Re: Taylor Lautner na gay partiju Ned Apr 18, 2010 10:20 pm

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
omg

3Taylor Lautner na gay partiju Empty Re: Taylor Lautner na gay partiju Pon Apr 19, 2010 12:06 am

**alice**

**alice**
Borba
Borba
haha taman sam pomislila na ono najgore hehe hvala bogu da nije njegoiva zurka

4Taylor Lautner na gay partiju Empty Re: Taylor Lautner na gay partiju Pon Apr 19, 2010 1:02 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Pa lepo shto ih podrzava...

5Taylor Lautner na gay partiju Empty Re: Taylor Lautner na gay partiju Pon Apr 19, 2010 1:46 am

*Honey

*Honey
Uljez
Uljez
Joj ja se vec uplasila da ga nije on organizirao Very Happy

6Taylor Lautner na gay partiju Empty Re: Taylor Lautner na gay partiju Pon Apr 19, 2010 9:47 am

*<Little witch>*

*<Little witch>*
Ponoć
Ponoć
Pa čovek otišao da se opusti... Very Happy

7Taylor Lautner na gay partiju Empty Re: Taylor Lautner na gay partiju Pon Apr 19, 2010 10:07 pm

CherryBlossom

CherryBlossom
Uljez
Uljez
ja sam wetj pomislila da je on organizowao

8Taylor Lautner na gay partiju Empty Re: Taylor Lautner na gay partiju Uto Apr 20, 2010 1:19 am

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
hahah..Very Happy
i ja sam prwo pomislila da je on organizowao..Very Happy

9Taylor Lautner na gay partiju Empty Re: Taylor Lautner na gay partiju Čet Apr 22, 2010 6:21 am

biggest_taylor.l_fan

biggest_taylor.l_fan
Mračne sjene
Mračne sjene
Ma ne moze Taylor biti gay!....

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu