Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

dori

dori
Lov
Lov
Ljubavni život mladog američkog glumca Roberta Pattinsona je i dalje jedna od glavnih tema tamošnjih medija.

Nakon što se nedavno pisao o tome kako je glumac konačno priznao da je u vezi sa svojom filmskom partnerkom iz “Sumraka” Kristen Stewart, sada se jedan američki časopis raspisao o tome kako se Robert potajno viđa s drugom koleginicom. Reč je o lepoj glumici Leighton Meester, zvezdi serije “Gossip Girl”. Robert i Leighton su nedavno proveli noć u njenom stanu u New Yorku iz kojega je glumac otišao sledećeg jutra oko 11 sati.

“Išunjao se iz zgrade i ušao u automobil koji ga je čekao. Navodno je proveo noć s Leighton i nije želeo da se za to sazna”, rekao je očevidac. Prijatelj mlade glumice potvrđuju navodnu aferu i kažu kako je ona ponovo zaljubljena. “Robert joj se jako sviđa. Šalju jedno drugom ljubavne poruke i skoro svaki dan razgovaraju”, otkrili su prijatelji glumice koja je pre godinu dana prekinula s dečkom Sebastianom Stanom.

Faceless Girl

Faceless Girl
Prihvatanje
Prihvatanje
bas me nervira.......kako je mogao?

dori

dori
Lov
Lov
ja mislim da ovo nije tacno ali nasla sam i postavila sam ali mislim da nema sansa da je tacno

Ticky

Ticky
Uljez
Uljez
Msm da nije tacno,ali ako je tacno stvarno nije u redu...

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
I ja mislim da ovo nije tachno...

Grey

Grey
Administrator
Administrator
ovo 100% nijke tacno

ne moze on na sve strane

danas je sa jednom, sutra sa drugom

ma daj

svako koji pogleda odma je sa njom u vezi

http://www.twilight-saga4ever.com

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
bratee..
nije tacnooo 100 % , nemoguce..kao prwo ima dete,pa sad vara Kristn... ma daaa.. to su samo trecewii!!

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu