Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Dakota nema s kim na maturalnu vecer Empty Dakota nema s kim na maturalnu vecer Pon Apr 26, 2010 8:22 am

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
Dakota Fanning, jedna od najtalentiranijih mladih glumica i zvijezda sage 'Sumrak', trenutačno je na velikim mukama jer se približava dan maturalne večeri, a ona još uvijek nema pratitelja
Iako je uspješna, bogata i slavna, krhka plavuša se požalila da nije sigurna hoće li uopće biti na svojoj maturalnoj večeri jer nema pratnju.

Fanning (16), učenica privatne škole Campbell Hall u Kaliforniji, kaže da je u posljednje vrijeme muči to što još uvijek nema pratitelja za tu svečanost.

'Svi moji kolege su u tome. Ali ja još uvijek ne znam hoću li doći na maturalni party jer nemam s kim. Razmišljam o opciji da odem s grupom prijatelja. To mi se sad čini nekako najbolje', rekla je Dakota.

Mlada glumica koja u filmu The Runaways igra s Kristen Stewart kaže da se sjajno slaže s njom.

'Kristen je postala jedna od mojih najboljih prijateljica. Često odemo zajedno na večeru ili u šoping. Jako smo se zbližile', otkrila je Dakota koja u sagi 'Sumrak' glumi Jane.

http://www.mitologija45.blogger.ba

2Dakota nema s kim na maturalnu vecer Empty Re: Dakota nema s kim na maturalnu vecer Pon Apr 26, 2010 8:52 am

Grey

Grey
Administrator
Administrator
moze ici sa bilo kim a ona se musi

nek pita nekog od kolega glumaca sigurno bi se nasao neko ko ce ici

http://www.twilight-saga4ever.com

3Dakota nema s kim na maturalnu vecer Empty Re: Dakota nema s kim na maturalnu vecer Pon Apr 26, 2010 9:17 am

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
ma...dobro kazes..moze ici skim god hoce a ona se muci...pihh..na vecim su mukama ovi nasi maturanti

http://www.mitologija45.blogger.ba

4Dakota nema s kim na maturalnu vecer Empty Re: Dakota nema s kim na maturalnu vecer Uto Apr 27, 2010 12:44 am

**alice**

**alice**
Borba
Borba
slazem se kod njih moze ici ko skim hoce kod nas ne moze......

5Dakota nema s kim na maturalnu vecer Empty Re: Dakota nema s kim na maturalnu vecer Uto Apr 27, 2010 2:20 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Da bash tako...Moze ici sa kim hoce...

6Dakota nema s kim na maturalnu vecer Empty Re: Dakota nema s kim na maturalnu vecer Čet Maj 13, 2010 10:45 pm

Little Miss Alice

Little Miss Alice
Strah
Strah
Ona nije normalna xDD
Može da ide sa BILO KIM glumcem, a ovako se gubi u novinama. Very Happy

7Dakota nema s kim na maturalnu vecer Empty Re: Dakota nema s kim na maturalnu vecer Pet Maj 14, 2010 12:23 am

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Little Miss Alice ::Ona nije normalna xDD
Može da ide sa BILO KIM glumcem, a ovako se gubi u novinama. Very Happy
Slazem see..Smile

8Dakota nema s kim na maturalnu vecer Empty Re: Dakota nema s kim na maturalnu vecer Pet Maj 14, 2010 5:18 am

Little Miss Alice

Little Miss Alice
Strah
Strah
Naravno da se slažeš samnom Smile
Prelepa je, popularna je još + glumica, ajde sad koji to lik ne bi išao sa njom na maturu. Sigurna sam da pita nekog od kolega iz Twiligh sage, sigurno bi išli sa njom. Smile

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu