Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Skinite Robov i Kristenin rukopis Empty Skinite Robov i Kristenin rukopis Čet Maj 20, 2010 10:10 pm

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
Na stranici Twilightpoison.com mogu se naći mnoge pojedinosti o 'Sumraku' i njegovim glumcima. Kao stvorena je za sve obožavatelje ove sage
Tako se tvorac ove stranice domislio i prvo napravio font za računala koji je isti kao rukopis Roberta Pattinsona. Kaže da je od raznih obožavatelja koji su autograme omiljene zvijezde stavljali na internet dobio dojam o tome kakav je Robov rukopis te ga je prebacio u poseban program i napravio font za računala koji se može slobodno koristiti. Skinuti ga možete na:

[You must be registered and logged in to see this link.]


Rukopis Roberta Pattinsona
Font Roberta Pattinsona je doživio veliku popularnost, pa se autor bacio i na izradu novog fonta, po uzoru na rukopis Kristen Stewart. Kaže da mu je za skidanje njezinog rukopisa trebalo znatno manje vremena jer je njezin rukopis mnogo čitkiji i ljepši od Robovog. Njega možete skinuti ovdje:

[You must be registered and logged in to see this link.]

http://www.mitologija45.blogger.ba

2Skinite Robov i Kristenin rukopis Empty Re: Skinite Robov i Kristenin rukopis Pet Maj 21, 2010 2:50 am

Ninche The Vampire

Ninche The Vampire
Ponoć
Ponoć
Znam za ovo, vec sam ih skinula.. Very Happy

3Skinite Robov i Kristenin rukopis Empty Re: Skinite Robov i Kristenin rukopis Pet Maj 21, 2010 4:32 am

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
hihiih Smile ja nisam znala Smile a bas supp Smile

4Skinite Robov i Kristenin rukopis Empty Re: Skinite Robov i Kristenin rukopis Pet Maj 21, 2010 8:12 am

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
koliko kristen ljepse pise

http://www.mitologija45.blogger.ba

5Skinite Robov i Kristenin rukopis Empty Re: Skinite Robov i Kristenin rukopis Pet Maj 21, 2010 12:50 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Videla sam ovo i već sam skinula fontove...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu