Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1NEODOLJIVI PATTINSON : Rob očarao Reese Empty NEODOLJIVI PATTINSON : Rob očarao Reese Pet Maj 28, 2010 8:28 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Popularni britanski glumac Robert Pattinson potpuno je očarao glumicu Reese Witherspoon na nedavnom upoznavanju povodom snimanja filma 'Slonovi', u kojem će oboje glumiti
Robert će glumiti veterinara koji se priključuje cirkusu, a to mu neće biti prvi film u kojem će surađivati s Reese. Naime, prije sedam godina zajedno su snimali film 'Sajam taštine', no Robert je onda bio gotovo pa anoniman glumac.

Sudeći po izjavama svjedoka, Rob je iskoristio priliku da se našali s Reese te ju je cijelo vrijeme zafrkavao da ga se sigurno ne sjeća iz tog vremena.

'Stalno su se smijali i šalili, a Reese se cijelo vrijeme crvenila i smijuljila, kao neka tinejdžerica. Očito je se jako dojmio. Svima se to svidjelo, jer već sad je atmosfera izvrsna, a to je prilično bitno za snimanje filma', zaključio je izvor.

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
-.-

pa msm...malo preteruju istina...ali kome se planetarni glumac ne bi svideo...molim?

xDD

http://www.iansbalkan.com

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Ne bi meni...xDD

Edwardowa :)

Edwardowa :)
Mračne sjene
Mračne sjene
Divan je (: Naravno da ju je očarao ♥️

**alice**

**alice**
Borba
Borba
ma dajte koga on nebi ocarao....svakoga bar mislim da je tako...

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
Ne i mene.

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
Ajde bre...svi biste u nesvest popadali da ga vidite live -.- xDD

http://www.iansbalkan.com

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Pa normalno da ju je očarao kad je tako šarmantan i prelep...I mene bih odmah očarao jer ga obožavam...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu