Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
MTV ima novi intervju s vampiricom Elizabeth Reaser iz Eclipse(tzv. Esme Cullen). U intervjuu oni raspravljaju o obuci za Eclipse akcijske sekvence, i naravno Tayloru i Robu -"Pa Taylor, on je najviše u formi od osoba koje sam ikada vidjela u mom cijelom životu," Elizabeth nedavno govori za MTV News. "Taylor ne mora čak ni da trenira. On može stajati ovdje i napraviti back flip bez razloga, pomoću pet posto njegove energije jer je on tako u formi. "
Dakle, kakav je Rob? Je li on potajno nekakav fanatik teretane? "Ja ne mislim tako!" Nasmijala se. "Bila sam impresionirana s Robom ipak. Ova stvar je stvarno teška za napraviti, a mi smo vježbali satima i satima i satima, i radio je stvarno teško.On je veliki glumac, tako da je on stvarno nešto učinio za ono što je radio i izgledalo je odlično zbog onoga što sam vidjela. "

Edwardowa :)

Edwardowa :)
Mračne sjene
Mračne sjene
Svaka čast za Taylora (: A i za Roba (: Joj jedva čekam Eclipse (:

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Svaka im čast stvarno...Ah,pa ko ne čeka xDD

Swells

Swells
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Svake pohvale. Da je nešto napravim kao Taylor slomila bi kičmu. Dosovce..

http://wwwifacebook.com/stella.twi.com

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Super su...Jedva čekam film...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu