Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
U nedavnom intervjuu za E! Online, Rachelle Lefevre (inače poznata pod imenom Victoria, Sumrak i Mladi mjesec) je rekla da će ići vidjeti Eclipse u kinima, kako bi podržala svoje bivše saradnike -"Zašto ne bih vidjela film?", Rekla je za medije udruge za "Carrots Garden Challenge luncheon" u LA-u "Podržavam glumce.
"Oni su iznenađujući ljudi i oni su odlična djeca i što oni rade odlično funkcionše. Zašto ne bi trebali biti podržani? I Stephenie Meyer je nevjerojatan pisac, kao što je Melissa Rosenberg odličan scenarist i mislim da obje trebaju da slave. "
Osim toga, dodala je ona, stalno ostaje u kontaktu s nekim od glumaca, pogotovo sa Elizabeth Reaser: "Mi smo bili kao obitelj."
Ali puno ljudi očekuje da će Rachelle uvijek biti ogorčena zbog toga što ju je zamijenila Bryce Dallas Howard. Međutim, ona je bolja od toga. Da - ona je bila potpuno ogorčena u početku, ali ne bi li i vi bili?

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
A kad vec ne može nista drugo Sad

http://www.iansbalkan.com

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Da...Sad Sad Sad

Edwardowa :)

Edwardowa :)
Mračne sjene
Mračne sjene
Jadnaaa :S Meni je ona bolja od ove nove Sad

dori

dori
Lov
Lov
naravno da je boljaa i nije fer sto su je tako otkacili Sad

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
Ovo je stvarno iznenađujuće sa njene strane, većina njih bi dugnuli nos i nikada nebi pogledali u nekog ko ih je izbacio. Stvarno je dobro odreagovala Smile

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu