Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Robert tvrdi da nije u vezi... Empty Robert tvrdi da nije u vezi... Sub Maj 29, 2010 8:55 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Robert Pattinson ponovno je svojim izjavama podstaknuo mnoge spekulacije o tome da je veza između njega i filmske partnerice Kristen Stewart samo marketinški trik uoči dugo očekivane 'Pomrčine' koja krajem juna stiže u bioskope širom sveta.
Prema najnovijim tračevima koji dolaze sa seta njegova novog filma 'Water for Elephants', 24-godišnji Britanac stalno govori kolegama da je slobodan te da nije u vezi.

'Rob svima stalno govori da je solo. Uopšte ne spominje Kristen niti da su u vezi. Zasad nema nikakvih znakova da bi ga Kristen mogla posetiti na setu', rekao je izvor.

Inače, nedavno se pisalo da je Reese Whiterspoon, Robertova kolegica iz filma Water for Elephants očarana Robertom.

Prema istim izvorima, hemija između njih je vrlo jaka, a Reese se u društvu mladoga Britanca ponaša poput neke tinejdžerke. Šta li će samo Kristen reći na ove tračeve?

2Robert tvrdi da nije u vezi... Empty Re: Robert tvrdi da nije u vezi... Sub Maj 29, 2010 9:32 am

**alice**

**alice**
Borba
Borba
molim kako ga nije sramota da takvo nesto kaze ccccc

3Robert tvrdi da nije u vezi... Empty Re: Robert tvrdi da nije u vezi... Sub Maj 29, 2010 11:02 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Pa ko će znati,možda je i istina...

4Robert tvrdi da nije u vezi... Empty Re: Robert tvrdi da nije u vezi... Sub Maj 29, 2010 11:41 am

Edwardowa :)

Edwardowa :)
Mračne sjene
Mračne sjene
Joj bože više je majke mi dosadna ta priča između njega i Kristen -.- Brtt ako su zajedno nek kažu ako nisu nismo i tačka više xDD Smorili su sve redom.

5Robert tvrdi da nije u vezi... Empty Re: Robert tvrdi da nije u vezi... Sub Maj 29, 2010 11:42 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
E slažem se...Al nikad ne možeš znati,možda oni i kažu ali mediji to izvrću

6Robert tvrdi da nije u vezi... Empty Re: Robert tvrdi da nije u vezi... Pon Maj 31, 2010 12:52 am

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
JA msm da LAzEEE! Cool

nema shanse! pa chitala sam da je rekao da su zaj,pa da nisuu ...
iskreno,msm da jesu...samo ne zele da privuku paznju medija..
i tako ih po ceo dan smaraju i jos sad i ovoo..Very Happy

7Robert tvrdi da nije u vezi... Empty Re: Robert tvrdi da nije u vezi... Pon Maj 31, 2010 3:49 am

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
Slazem se sa Jovanom...msm fakat su smorili sve zive -.-

http://www.iansbalkan.com

8Robert tvrdi da nije u vezi... Empty Re: Robert tvrdi da nije u vezi... Pon Maj 31, 2010 4:04 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
I mrtve!!!

9Robert tvrdi da nije u vezi... Empty Re: Robert tvrdi da nije u vezi... Pon Maj 31, 2010 6:33 am

● NelaLautner●

● NelaLautner●
Ponoć
Ponoć
Edwardowa Smile ::Joj bože više je majke mi dosadna ta priča između njega i Kristen -.- Brtt ako su zajedno nek kažu ako nisu nismo i tačka više xDD Smorili su sve redom.
E to!

10Robert tvrdi da nije u vezi... Empty Re: Robert tvrdi da nije u vezi... Uto Jun 01, 2010 1:59 am

mara

mara
Uljez
Uljez
Mislum da su zajedno.Citala sam negde da se posle setova zakljucavaju u apartman i ne pustaju nikog unutra.Ali ko ce znati.Volela bih da jesu zajedno.

11Robert tvrdi da nije u vezi... Empty Re: Robert tvrdi da nije u vezi... Uto Jun 01, 2010 2:03 am

● NelaLautner●

● NelaLautner●
Ponoć
Ponoć
I ja sam to citala! Very Happy

12Robert tvrdi da nije u vezi... Empty Re: Robert tvrdi da nije u vezi... Sre Jun 02, 2010 9:55 am

wetania

wetania
Ponoć
Ponoć
Ma joj iskreno im elim srecu iako jesu, iako nisu zajedno...al smaraju covjece..

13Robert tvrdi da nije u vezi... Empty Re: Robert tvrdi da nije u vezi... Pon Jun 07, 2010 6:29 am

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
haha Smile
i ja hocu da jesu Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu