Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Na godišnjoj dodjeli filmskih nagrada MTV-ja slavila je mlada glumačka ekipa iz 'Mladog mjeseca' odnijevši ukupno pet nagrada
Glumci iz nastavka Sumraka slavili su u najvažnijim kategorijama - za najbolji film, za najboljeg glumca (Robert Pattinson), za najbolju glumicu (Kristen Stewart), za najbolji poljubac (Kristen Stewart i Robert Pattinson) te u kategoriji 'global superstar' u kojoj je, sasvim očekivano, nagradu odnio Robert Pattinson.

Među nagrađenima našli su se i najbolji negativac Tom Felton (Harry Potter i Princ miješane krvi), Anna Kendrick (Ni na nebu ni na zemlji) koja je pobijedila u kategoriji najbolje nove glumice, Amanda Seyfried (Tijelo lijepe Jennifer) i dr.

Po broju nagrada, iza 'Mladog mjeseca' smjestila se komedija Mamurluk. Voditelj ceremonije održane u Los Angelesu bio je komičar Aziz Ansari.

xxxBroken_Angelxxx

xxxBroken_Angelxxx
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
pa zna se ko je najbolji <3

**alice**

**alice**
Borba
Borba
naravno da se zna...

alice

alice
Mrtve duše
Mrtve duše
Sasvim zasluzeno!

Nora

Nora
Mrtve duše
Mrtve duše
Htjela sam da Taylor dobije nagradu umjesto Roberta, ali, drago mi je i zbog Roba. Čestitam fanovima.

http://selenagomez.findtalk.biz/

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Rob je ipak ROB Very Happy
omg,ja sam pocela da poludim Very Happy
pa zasluzio je Smile

Edwardowa :)

Edwardowa :)
Mračne sjene
Mračne sjene
Jao super < 3

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu