Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zbog premijere 'Pomrčine', trećeg dijela sage 'Sumrak', obožavatelji već danima kampiraju ispred kina Nokia Theater u Los Angelesu
Sinoć im se konačno trud isplatio, jer se dogodila premijera 'Pomrčine', na koju su došle sve zvijezde iz filma, Taylor Lautner, Robert Pattinson, Kristen Stewart, Peter Facinelli, Kellan Lutz, Ashley Greene i Dakota Fanning.

Taylor je bio u klasičnom crnom odijelu, Kristen u bijeloj kratkoj haljini Elie Saab otvorenih leđa, a Robert je oduševio zagasito crvenim odijelom.

'Pomrčina' u kina stiže 30. lipnja, a mnogi vjeruju da će zaraditi više od prvih dvaju dijelova. Prvi je dio zaradio 400 milijuna dolara, a drugi, 'Mladi mjesec' 700 milijuna dolara.

Amyicha

Amyicha
Ponoć
Ponoć
i ovaj će više zaraditi. jer ne bi bilo kul da manje zaradi Very Happy
uglavnom. jedva čekam film. vidi se da je taylor kao i uvijek zgodan to ne moram ni komenitrati. to se zna Very Happy ali i robert nije loš. baš mu lijepo stoji odjelo. a kristen mi je lijepa. moram pogledati sve slike. veće Smile

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
heheh Very Happy
ma svi su oni lepiiiiii Smile
svidja mi se kako se Kristen obukla Smile Smile Smile
svi su bas slatkiii Smile

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
Jesu, svi su super

http://www.mitologija45.blogger.ba

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
OMG!!!Jos malo do filma..............ma eclipse bi po meni trebao zaraditi najvise jer je najbolji

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Pa ja msm da i hoće zaraditi najviše do sad na Eclipse-u.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu