Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
OD ČETVRTKA U KINIMA
'Pomrčina' je dosad najbolje filmsko izdanje sage 'Sumrak'

Treći film superpopularnog serijala ekranizacija knjiga Stephenie Meyer zaista je zaslužio postati veliki kino blockbuster
Nakon što je filmska verzija 'Mladog mjeseca', druge knjige serijala o ljubavi tinejdžerice Belle i mladolikog vampira Edwarda, izazvala oprečne reakcije čak i među tvrdokornim fanovima romana Stephenie Meyer, 'Pomrčina' je film koji će vjerojatno potpuno oduševiti fanove, a ni 'obični' gledatelji neće biti nezadovoljni. Scenaristica Melissa Rosenberg i redatelj David Slade u adaptaciji su uspjeli izbjeći pretjerano doslovno držanje predloška, pa je, unatoč tome što je knjiga duža od 'Mladog mjeseca', 'Pomrčina' nekoliko minuta kraća od prethodnog filma iz serijala. To ne znači da film, objektivno, nije mogao biti još kompaktniji - uz malo više kritičkog odnosa prema materijalu, mogao je biti kraći za 15-20 minuta, a da se doista ništa bitno ne ispusti – no to ipak nije naročito velika zamjerka.

Dakle, nakon vrlo kratkog uvoda u kojem se prikazuje pretvaranje mladog Rileyja (Xavier Samuel) u vampira, budućeg predvodnika vojske 'novorođenih', priča prelazi 'u glavu' i na romantičnom planu, sa scenom u kojoj Edward (Robert Pattinson) zaprosi Bellu (Kristen Stewart), no ona zauzvrat traži da je on pretvori u vampiricu. On je odgovara od toga, što će tijekom filma pokušati još nekoliko protagonista. Ma koliko voljela Edwarda, Bella isprva ne razmišlja ozbiljno o braku, velikim dijelom i zbog svojih osjećaja prema Jacobu (Taylor Lautner), pripadniku vukodlačkog plemena Quilote.

Faceless Girl

Faceless Girl
Prihvatanje
Prihvatanje
jeeeedvaaaa ceeeekaaaam!!!!!!!!

♥_Miss Lautner_♥

♥_Miss Lautner_♥
Borba
Borba
Jaoo...sutraa...jedva čekam...ja idem sa Sarrom..dobile smo besplatne karte Very Happy Very Happy

http://avril-lavigne4um.forumotion.com

Faceless Girl

Faceless Girl
Prihvatanje
Prihvatanje
jeej idem ja ovde u Beogradu!!!!

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Kako Mici???

Ja neću moći gledati jer večeras idem na more,a tamo dje ja idem nema Kina xD
Al' ću se nekako skontati,pa da pogledam.

Faceless Girl

Faceless Girl
Prihvatanje
Prihvatanje
mozes da skines sa neta film xD

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Neću,tata ne da da zauzimam memorije xD

♥_Miss Lautner_♥

♥_Miss Lautner_♥
Borba
Borba
**Kacxa** ::Kako Mici???

Ja neću moći gledati jer večeras idem na more,a tamo dje ja idem nema Kina xDD
Al' ću se nekako skontati,pa da pogledam.
A šteta Kaćii...Sara i ja smo mislile da i ti ideš sa nama...ali smo vidjele da ćeš biti na moru...jbga...
A meni tata nekako nabavio karte Very Happy

http://avril-lavigne4um.forumotion.com

♥_Miss Lautner_♥

♥_Miss Lautner_♥
Borba
Borba
Hahh....
Evo sad dolazim iz kina...bila na premijeri....mogu vam reći da je ovo najbolji dosad....znači preeeeemoćan Very Happy

http://avril-lavigne4um.forumotion.com

eŁŁy

eŁŁy
Bes
Bes
bila jucer na premijeri filma..........
preeeem0can film, najb0lji d0sad...
aaaaa...idem p0n0v0 100000000%

HareCullen

HareCullen
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Slazem se da je najbolji dio Twilight sage do sada.Nisam pregledao film jos,ali sam procitao knjigu i najbolja je do sada...

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
Cure ovo nije tema u kojoj se piše šta je čiji tata završio i šta radi..to je spam...a i zabranjeno je toliko citiranje jer je osoba koju citirate iznad vas...

http://www.mitologija45.blogger.ba

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Evo ja sam obrisala nepotreban spam.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu