Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
ROBERT PATTINSON:
Izlazio bih s obožavateljicama


Robert Pattinson otkrio je da ne bi imao ništa protiv spoja s nekom obožavateljicom


Zgodni 24-godišnji Britanac za kojim su poludjele fanpirice širom svijeta kaže da uživa u izlascima i da bi rado izišao i s nekom svojom obožavateljicom. Štoviše - obožavateljice, sad dišite duboko - Rob je to zbilja jednom i učinio!

'Naravno da bih izašao i s nekom obožavateljicom. Nemam ništa protiv toga. Fanovi su super cure', rekao je Pattinson koji u sagi 'Sumrak' igra neodoljivog Edwarda Cullena.

Rob, za kojeg se priča da je u vezi s Kristen, ispričao je da je izišao na večeru s jednom obožavateljicom.

'Hm, ona je bila više stalker nego fan. To je bilo u Španjolskoj. U jednom sam trenutku pomislio: 'Stvarno mi je već muka da ta cura tu stoji i bulji u moj prozor cijelo vrijeme. Idem je pozvati na večeru', ispričao je Rob. Pattinson ipak nije otkrio kako je bilo na tom spoju i što je Kristen Stewart rekla na to.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu