Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 4]

26Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Ned Nov 29, 2009 4:16 am

sanialis

sanialis
Strah
Strah
Citanje misli!!!! 👼

27Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sub Dec 05, 2009 7:07 am

lilen

lilen
Borba
Borba
JA BIH VOLELA DA IMAM JEJNINU,EDVARDOVU,BELINU,,ALISINU,ALECOVU,ZAFRININU,A NAJVISE OD SVIH BENDZAMINOVU I EDVARDOVU...XD

28Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pet Dec 11, 2009 12:34 am

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
da sam nevidljiva da vidim buducnost

29Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sub Dec 26, 2009 3:51 am

Micy Cullen

Micy Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
da citam misli...stvaram iluzije...donosim pravedne odluke...i da ima stit...

30Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Ned Dec 27, 2009 3:00 am

TooLostToBeSaved

TooLostToBeSaved
Komplikacije
Komplikacije
Voella bih od Alice, buducnost.. Citanje misli bas i ne, jer bih se tako razocarala u buvalno sve ljude.. xDD

http://www.twilightboys-serbia.com/

31Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pet Jan 01, 2010 3:08 pm

Amyicha

Amyicha
Ponoć
Ponoć
voljela bih imati moć čitanja misli i da sam onak jaka i brza ko edward Very Happy

32Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sre Jan 06, 2010 11:01 am

AjrinLuV

AjrinLuV
Progonjeni
Progonjeni
Iskreno, najbolja je Edwardova moć, ali kakvi su ljudi danas ne bih se usudjivala da je koristim. Very Happy

http://gossipforum.org/forum.htm

33Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sre Jan 06, 2010 11:07 am

Anchy

Anchy
Uljez
Uljez
Najbolja je definitivno Edwardova moc Smile

34Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sre Jan 06, 2010 11:34 am

Edwardowa :)

Edwardowa :)
Mračne sjene
Mračne sjene
Najbolja je Edwardova moc ubedljivo.Mada moc od Alice je takodje qL Smile

35Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pet Jan 15, 2010 11:16 am

Jake fan <3

Jake fan <3
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Da citam misli

36Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sub Jan 16, 2010 4:41 am

Twilight girl

Twilight girl
Strah
Strah
Emma Cullen ::Da chitam misli, da vidim buducnost i da budem nevidljiva...
to i da vidim buducnost

37Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pet Feb 05, 2010 11:31 am

VaMp GiRl

VaMp GiRl
Izabrani
Izabrani
wolela bih da kontrolishem tudja osetjanja kao dzhasper,da gledam budutjnost just like alice,i da chitam misli just like edward....poOoOoOno trazhim....xDDD

38Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pet Feb 05, 2010 11:35 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
ja ne bih voljela nista...bilo bi previse...

39Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pon Mar 01, 2010 12:26 am

Miss. Lautner

Miss. Lautner
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
ja bih voljela imat alicinu moch da zastitim unaprijed svoje drage

40Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pet Mar 12, 2010 9:24 am

~SamoTvojaKlinka~

~SamoTvojaKlinka~
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
citati mislii..i predvidjati buducnost[mada to vec imam^^]

41Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Ned Mar 14, 2010 10:01 pm

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
ja bi voljela da mogu upravljati tudjim osjecanjima i onu moc od renesmee

http://www.mitologija45.blogger.ba

42Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Ned Mar 14, 2010 10:07 pm

*Juliett*

*Juliett*
Ponoć
Ponoć
Samo vidjeti budućnost.....i kao Esme nekontrolirano voljeti......

43Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pon Mar 15, 2010 1:19 am

**alice**

**alice**
Borba
Borba
kao kod edwardaa i jane one su mi najmocnije

44Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Uto Mar 23, 2010 7:02 am

sanjabalerina

sanjabalerina
Uljez
Uljez
da lecim... posto sam non stop bolesna... Neutral

45Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Uto Apr 06, 2010 1:44 am

...<3Rosalie<3...

...<3Rosalie<3...
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Volela bih da mogu da letim,da citam misli i da mogu da osetim sta ljudi osecaju...Ne bih volela da vidim buducnost zato sto bih mozda videla nesto sto treba da se desi,a to ne bih htela i ne bih mogla da sprecim...

46Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sre Apr 07, 2010 8:21 am

Marko'89

Marko'89
Ponoć
Ponoć
Voleo bi da mogu čitati misli i videti budućnost, to mi je baš cool.

47Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Čet Apr 08, 2010 4:12 am

...Bojana...

...Bojana...
Ponoć
Ponoć
Samo Alisinu ili Edwardovu.

http://robertpattinsonsrb.com

48Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sub Apr 10, 2010 6:50 am

TooLostToBeSaved

TooLostToBeSaved
Komplikacije
Komplikacije
Najvise Alicinu.
A onda Edwardovu ili Janinu.

http://www.twilightboys-serbia.com/

49Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sub Apr 10, 2010 9:10 am

eŁŁy

eŁŁy
Bes
Bes
ja bi htjela imati takvu m0c da m0gu k0pirati tude...
tak da kad bi se srela s nekim k0 m0ze nznm vidit buducn0st ja bi k0pirala m0c i ja bi ist0 m0gla..

zat0 bi htjela takvu m0c jer bi mi d0sadil0 imati uvjek istu, a tak0 bi m0gla mjenjati k0pirajuci druge Very Happy

50Koju biste moc voljeli da imate? - Page 2 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sre Apr 14, 2010 9:51 pm

~BlairWaldorf~

~BlairWaldorf~
Ponoć
Ponoć
Da citaam mislii i da widiim u buducnost,a mogla bih bitii i vuk:))

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu