Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Vampires Suck parodija na Twilight Empty Vampires Suck parodija na Twilight Ned Jul 18, 2010 10:53 pm

*Tina Cullen*

*Tina Cullen*
Lov
Lov



Filmski serijal o ljubavi vampira i coveka toliko je zaludela svet,da je snimljena i parodija na tu temu.Film "Vampires Suck" je komedija o prolaznim tinejdzerskim i romanticnim filmovima.U centru paznje je Beka (Bella),tinejdzerka koja je rastrzana izmedju dva decaka,vampira i vukodlaka,a pre nego sto uopste dobije mogucnost da bira,mora da se izbori s' ocem koji je tretira kao dete.U medjuvremenu,Bekini prijatelji pokusavaju da rese njene ljubavne probleme,koji dostizu vrhunac na maturskoji veceri.


Uloge tumace:Ken Jeong,Dzen Proske,Met Lanter...
Rezija:Jason Fridberg i Eron Selcer


Izvor:New Moon Balkan



Poslednji izmenio *Tina Cullen* dana Ned Jul 18, 2010 11:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

2Vampires Suck parodija na Twilight Empty Re: Vampires Suck parodija na Twilight Ned Jul 18, 2010 10:58 pm

eŁŁy

eŁŁy
Bes
Bes
nije razapeta izmedu vampira i vuk0dlaka, neg0 izmedu vampira i čivave
xD

3Vampires Suck parodija na Twilight Empty Re: Vampires Suck parodija na Twilight Ned Jul 18, 2010 11:08 pm

*Tina Cullen*

*Tina Cullen*
Lov
Lov
Ok,ja sam samo prenela... xDDD
Pronasla sam off-i trailer i postavila(edit sam post) znaci ja sam se pocepala od smeha...Sigg cu pogledati... Very Happy

4Vampires Suck parodija na Twilight Empty Re: Vampires Suck parodija na Twilight Pon Jul 19, 2010 3:24 am

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
wahahahhah Very Happy Very Happy Very Happy
čivavaaa Very Happy Very Happy Very Happy ahahaah

5Vampires Suck parodija na Twilight Empty Re: Vampires Suck parodija na Twilight Pon Jul 19, 2010 4:21 am

**alice**

**alice**
Borba
Borba
phahahahaha ludooooooo hahaha Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
civava hahahha.....jasper mi je najj ovde

6Vampires Suck parodija na Twilight Empty Re: Vampires Suck parodija na Twilight Pon Jul 19, 2010 4:45 am

Iwkzy

Iwkzy
Borba
Borba
Odgledao sam film ... extra je parodija xDDDD

http://www.twilight-saga4ever.com

7Vampires Suck parodija na Twilight Empty Re: Vampires Suck parodija na Twilight Pon Jul 19, 2010 5:27 am

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
Odgledala film.. Provala xD

http://www.inverted-heaven.tumblr.com

8Vampires Suck parodija na Twilight Empty Re: Vampires Suck parodija na Twilight Sre Jul 21, 2010 11:39 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Koja glupost mrzim parodije...

9Vampires Suck parodija na Twilight Empty Re: Vampires Suck parodija na Twilight Čet Jul 22, 2010 1:26 am

VaMp GiRl

VaMp GiRl
Izabrani
Izabrani
hahahaah...odgledala sam film...hhahahah.....koma..
Jacob:"CAT!!" haah....xD

10Vampires Suck parodija na Twilight Empty Re: Vampires Suck parodija na Twilight Pon Jul 26, 2010 1:52 pm

~*Łucero*~

avatar
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
pogledala sam celi film smesan je ...ali malo me nerviraju sto diraju twilight -.-

http://lucero-serbia.forumsr.net

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu