Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Taylor Lautner: Žao mi je Jacoba Empty Taylor Lautner: Žao mi je Jacoba Ned Jul 18, 2010 11:52 pm

*Tina Cullen*

*Tina Cullen*
Lov
Lov
[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Lautner priznaje da mu je žao njegovog lika iz sage 'Sumrak' Jacoba Blacka jer je nesretno zaljubljen
Mlađahni glumac koji je utjelovio vukodlaka Jacoba zaluđenog Bellom Swan u sagi Sumrak otkriva da u potpunosti razumije svoj lik.

'Kad sam čitao knjigu, žalio sam Jacoba. Postoji trenutak gdje prisiljava Bellu na poljubac, na što ona reagira pokušajem bijega glavom bez obzira. Ne postoji ništa više što želi nego biti s njom, ali mu jednostavno to nikako ne uspijeva', izjavio je Taylor (18).

Inače, prema posljednjim informacijama, Taylor se pomirio sa svojom srednjoškolskom djevojkom Sarah Hicks.

2Taylor Lautner: Žao mi je Jacoba Empty Re: Taylor Lautner: Žao mi je Jacoba Pon Jul 19, 2010 12:03 am

Faceless Girl

Faceless Girl
Prihvatanje
Prihvatanje
i meni je zao Jacoba <3

3Taylor Lautner: Žao mi je Jacoba Empty Re: Taylor Lautner: Žao mi je Jacoba Pon Jul 26, 2010 1:58 pm

~*Łucero*~

avatar
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
pa sta ce se?

http://lucero-serbia.forumsr.net

4Taylor Lautner: Žao mi je Jacoba Empty Re: Taylor Lautner: Žao mi je Jacoba Pon Jul 26, 2010 6:38 pm

MISA

MISA
Ponoć
Ponoć
Meni je žao.. xDD

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu