Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
ZVIJEZDA 'SUMRAKA'
Kellan Lutz napokon na zasluženom odmoru



[You must be registered and logged in to see this image.]


Zgodni glumac kaže da mu je potrebna stanka i kvalitetan odmor od snimanja brojnih filmova
'Odmor mi je prvi na listi trenutnih prioriteta. Snimao sam tri filma zaredom. Drago mi je što sam dio sva tri filmska projekta, ali sad je pravo vrijeme za odmor', izjavio je Kellan.

'Volio bih posjetiti Tursku, točnije Istanbul, te Island i Irsku i dobiti preplanulu boju prije nego opet postanem bljedunjav za potrebe snimanja 'Praskozorja'', našalio se.

Kellan je nedavno izjavio da uživa raditi s filmskim kolegama Robertom Pattinsonom i Kristen Stewart.

'Zaista nam je zabavno, imamo interne fore i nikada nam nije dosadno. Kada se nakon nekog vremena ponovno nađemo na setu 'Sumraka', pomalo djeluje kao veliko obiteljsko okupljanje. Izgradili smo čvrsto prijateljstvo, mnogo smo naučili jedni o drugima. Ponekad filmska industrija može stvoriti velika prijateljstva kao što je to slučaj kod nas i naše filmske postave', priznao je Kellan.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu