Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
DAKOTA FANNING Želela bih da glumim sa Jodie Foster, divim joj se


[You must be registered and logged in to see this image.]


Veoma talentovana mlada glumica Dakota Fanning želela bi da radi sa koleginicom Jodie Foster. 16-godišnja devojka debitovala je kada je sa samo sedam godina glumila u filmu “I Am Sam”, rame uz rame Seanu Pennu. Otad je radila s Tomom Cruiseom, Robertom De Nirom, Denzelom Washingtonom, Mikeom Myersom te brojnim drugim glumcima holivudske A-liste. Uprkos tome, devojka još uvek sanja o saradnji s Jodie Foster.

“Jako sam srećna što sam imala priliku da radim sa svim ljudima s kojima jesam. Znam da neki ljudi nisu te sreće, no ja bih jako želela raditi s Jodie Foster. Stvarno joj se divim, njoj i njenoj karijeri. Mogu se samo nadati da ću jednog dana biti upola velika kao što je ona”, otkrila je Dakota. Takođe, dodala je da je zadovoljna svojom transformacijom iz dečje u odraslu glumačku zvezdu. Sada je odlučila da snima filmove čitav život, no nikad neće svoj uspje uzimati zdravo za gotovo jer shvata koliko je slava varljiva.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu