Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
EMMA WATSON:
Nije istina da želim oteti Pattinsona



[You must be registered and logged in to see this image.]


Emma Watson, zvijezda filmskog serijala o 'Harryju Potteru', opovrgnula je navode da je bacila oko na fatalnog vampira iz sage 'Sumrak'

Prema nekim govorkanjima, djevojka Roberta Pattinsona Kristen Stewart ljubomorna je na mladu britansku glumicu i boji se da će joj ona oteti dečka.

Emmi je to smiješna optužba.

'To je aspurdna izmišljotina!', nasmijao se glumičin PR menadžer dodavši da su te spekulacije smiješne.

Watson i Pattinson pojavit će se u filmu 'Dark Arc' što je odmah potaknulo lavinu tračeva.

Emma koja trenutačno studira na američkom sveučilištu Brown, upoznala je Roberta na snimanju filma 'Harry Potter i plameni pehar' 2005. gdje je glumio Cedrica Diggoryja.

'Samo vam želim reći da ne vjerujete svemu što pročitate u novinama', poručila je i Emma preko Twittera svojim obožavateljima.

Britanska glumica otkrila je da se boji za svoju glumačku karijeru nakon završetka snimanja 'Harryja Pottera'.

'Zbilja sam se identificirala s Hermione i zavoljela taj lik. Ona je lijepa, pametna, odana i odlučna', rekla je Emma Watson.

zevzek

zevzek
Urednik
Urednik
Aha, baš... mislim da oni većinu toga izmišljaju.

http://www.twilight-saga4ever.com

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
I ja Yes

Charlotte

Charlotte
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
stv izmisljaju -.-''

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Buđenje
Buđenje
vise su dosadni..samo pune tabloide...gori su od nasih onih sr**a od sveta i skandala :S

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Izmisljaju -.-

Grey

Grey
Administrator
Administrator
ja i dalje stijim pri tome da sada pretjeruju i malo vise izmisljaju
izgleda da nemaju o cemu pisati

http://www.twilight-saga4ever.com

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
Starije novosti!

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu