Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Dakota Fanning Empty Dakota Fanning Sub Nov 06, 2010 12:08 pm

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Dakota Fanning


[You must be registered and logged in to see this image.]




Odakle nam je poznata?
Ponudila je dobre glumačke partije oskarovcu Denzelu Washingtonu u 'Tjelesnoj straži' te mahnitom Tomu Cruiseu u Spielbergovu 'Ratu svjetova'. Raznježila je mnoge glumeći kćerkicu mentalno retardiranog Seana Penna koji se svim silama bori za skrbništvo u 'Ja sam Sam'.

Zašto je volimo?
Neki će je okarakterizirati kao slatkicu, drugi će uživati u njezinu dječjem šarmu, no povrh toga Dakota je dokazala da je punokrvna glumica. Njezine izvedbe toliko su zrele da su gotovo zastrašujuće.

Što kad odraste?
Ova plavokosa glumica, kojoj je tek šesnaest godina, već je nekoliko puta dokazala svoju kvalitetu, pa možemo samo nagađati koliko daleko će dogurati. Dakota iza sebe već ima pozamašan popis uloga. Put od debija 2000. u 'Hitnoj službi', preko pojavljivanja u brojnim serijama poput 'Ally McBeal', 'CSI', 'Malcolm u sredini' i 'Prijatelja', do uloga u čak 18 filmova svakako možemo nazvati karijerom, a čini se da će mlada Dakota tim putem još dugo koračati. Na radost svih, gledali smo je i gledat ćemo je još koji put u nastavku 'Sumrak' sage.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu