Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lidija

Lidija
Prihvatanje
Prihvatanje
Hodaju ulicama zagrljeni, drže se za ruke i blistaju od sreće. Ashley Green i Joe Jonas najradije bi celom svetu rekli: “Tako smo srećni!” Problem je samo u tome što jedva da postoji osoba koja deli njihovu sreću. Posvuda na internetu pojavljuju se komentari puni mržnje i zlobni napadi na Joea i Ashley. Evo šta pise jedan anonimni korisnik: “Njih dvoje mi baš idu na živce. Dosta mi ih je!” Ali zašto svi napadaju novi holivudski par iz snova? Odgovor se krije u činjenici što su njihovi obožavaoci u neprijateljskim odnosima. S jedne strane su fanovi Ash i Twilighta. Mnogi ljubitelji populane sage sanjaju o tome da Ashley izlazi s kul vampirom. Možda sa kolegom iz filma Jacksonom Rathboneom? Ili sa Kellanom Lutzom? Zapravo, s bilo kim, samo ne s “mekušcem koji peva peva pesmice za klince-. S druge strane, fanovi jonasa Brothers strahuju da će divlja “party girl” Ashley totalno pokvariti finog momka Joea. na koncertu Demi i Jonasa u Irvinu, u kaliforniji, jedan fan podigao je plakat na kom je pisalo “Vampires SUCK!”, što znači “Vampiri smaraju!”. Uprkos svemu, nadamo se da Joe i Ashley neće slušati kojekakve internet hejtere, već samo svoje srce.



EDIT & BOLD BY MICY: Celokupan text treba biti boldovan, čitaj pravilo!

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Ja sam prije slusala jonase i bila luda za njima pa sam skuzila da su totalno bezveze i prestala ih slusati...sada sam luda za sumrakom

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

Faceless Girl

Faceless Girl
Prihvatanje
Prihvatanje
i ja ih mrzim.

Charlotte

Charlotte
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Protiv Ashley nmm nishta ali Joe me taaaaako zivcira...Trebali su podici plakat ,,Jonas suck '' xD

Vanja TSF ^^

Vanja TSF ^^
Komplikacije
Komplikacije
On nije fin nego folirant odvratan je..
I ona me potpuno razocarala to je sve sto cu reci

Lidija

Lidija
Prihvatanje
Prihvatanje
Obožavam Ashley i ona me ne nervira. Jonase nikad nisam volela, ali nemam ništa protiv njih.

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Jonasi nerviraju.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu