Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Big twilight fan

Big twilight fan
Ponoć
Ponoć
Bend My Chemical Romance napisao je pjesmu 'Vampire Money' kao reakciju na ludilo nastalo oko filmova 'Sumrak'
Bendu je ponuđena veća količina novca za sudjelovanje na soundtrucku filma Mladi mjesec, no sve su odbili jer, kako kaže frontmen Gerard Way, morali su krenuti dalje.

'Zato je pjesma Vampire Money na našem novom albumu. Napisali smo je jer većina ljudi lovi taj j..... novac. Mnogo nam je ljudi reklo: 'Za ime božje, napravite pjesmu za taj film!', ali mi smo jednostavno morali nastaviti drugim putem', rekao je Gerard u jednom intervjuu.

Uz ovo, glazbenik je rekao i nekoliko riječi o izgledu benda: 'Mi smo u elemente gothica i punka stavili nešto novo, nešto seksi i opasno. Kada smo se ovako obukli 2006. godine gotovo nitko nije furao crnu olovku za oči i crnu odjeću. To smo činili jer smo imali određenu misiju, a to je iritirati, šokirati. Sada, s ovim vampirima, sve postaje romantično.'

Novim album Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys bit će u prodaji od 22. studenoga.



Ccccccc.. Sad Mad ajdaseubijem crysomuch

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
Steta... Ja njih bas volim.

Nora

Nora
Mrtve duše
Mrtve duše
Neće i neće, kakva je drama u vezi toga?
Ne leži im i to je to!

(:

http://selenagomez.findtalk.biz/

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
phh.. nisu morali da napisu pesmu.. al jbg Smile
mozda oni misle da je tako najbolje.. Smile

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu