Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Kristen Stewart, mlada američka glumica koja je već neko vrijeme u središtu medijske pozornosti zbog uloge Belle u sagi 'Sumrak' te veze s Robertom Pattinsonom, kaže da joj je kako važno sačuvati privatnost
Kristen i Rob nisu se nikad izjasnili o prirodi svoga odnosa, a sudeći prema Kristeninim izjavama niti neće jer za nju je privatni život svetinja.


'Teško sam se priviknula na paparazze i vrišteće fanove, pa zato pokušavam svoju privatnost držati podalje od medija. Što, naravno, nije lako', rekla je Kristen koja nije nikad niti potvrdila niti opovrgnula da je u vezi s britanskim glumcem.

Naravno, glumica je sretna zbog prilike koju je dobila u sagi 'Sumrak' iako nije ni sanjala da će ta filmska priča biti toliko velika.

'Čudan je osjećaj da će sve što kažete biti izloženo silnim analizama. Ipak, za mene je privatnost najvažnija stvar', rekla je Kristen koja je ove godine utjelovila i Joan Jett u filmu 'Runaways'.

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Stvarno,nije bas zivot celebritya tako savrsen...Mi bi svi slavu,ali imamo svoju privatnost i nama se sve to jednostavno cini savrseno...

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
fanpire_1 ::Stvarno,nije bas zivot celebritya tako savrsen...Mi bi svi slavu,ali imamo svoju privatnost i nama se sve to jednostavno cini savrseno...

u potpunosti se slazem Smile

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu