Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]
Iako se u nekoliko navrata pisalo da su se Kristen Stewart i Robert Pattinson razišli, novinari britanskog magazina Look tvrde da imaju najnovije informacije o ljubavnom statusu mladog para koji se proslavio ulogom u sagi 'Sumrak'


Taj magazin je objavio da je, ovoga puta za ozbiljno, Kristen (20) nogirala Roberta (24) jer želi predah od njihove strastvene veze.

'Kristen je rekla Robertu da joj je u ovom trenutku teško biti s njim jer iako ga vidi kao prijatelja za cijeli život, ovoga trenutka ne može biti njegova djevojka. Odlučila je da bi najbolje bilo da neko vrijeme budu razdvojeni. Možda će nakon što završi snimanje 'Praskozorja', četvrtog nastavka sage 'Sumrak', nastaviti vezu, no zasad su stvari takve kakve jesu', ispričao je jedan dobro upućen izvor.

Nedavno je objavljeno da je veza mladog para u velikog krizi jer su se jednostavno zasitili jedno drugoga.

'Po cijele su dane bili zajedno na snimanju gdje su trebali glumiti zaljubljeni par, a nakon toga su se trebali i družiti. Za njih je to bilo previše', otkrio je jedan izvor

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
A ne bi me čudilo da sutra objave da ipak nisu raskinuli :S

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Da kod njih se nikad nezna xD

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Nevjerujem....

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

♥_Miss Lautner_♥

♥_Miss Lautner_♥
Borba
Borba
Meni je vise dosadilo slusati o njihovoj vezi...sta me vise briga jesu li zajedno ili nisu..to je njihova stvar xD

http://avril-lavigne4um.forumotion.com

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Ne verujem,verovatno opet nesto izmisljaju novinari..

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu