Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1NIKKI REED: Žao mi je Pattinsona Empty NIKKI REED: Žao mi je Pattinsona Pon Mar 14, 2011 6:22 am

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Atraktivna Nikki Reed, koja u sagi 'Sumrak' tumači temperamentnu vampiricu Rosalie Hale, kaže da se suosjeća s Robertom Pattinsonom koji zbog silne medijske pompe mora stalno biti pod zaštitom tjelohranitelja


'Robert Pattinson sve više postaje žrtva slave. Više ne može napustiti set 'Praskozorja' bez pratnje tjelohranitelja. Pomalo mi ga je žao i suosjećam s njim. Nije mu lako jer je pritisak ogroman. Ja nisam među najeksponiranijim članovima glumačke ekipe, no vjerujem da je to iscprljujuće', rekla je Nikki Reed za Hollywood Life.



Inače, prirodno tamnokosa Nikki je zbog uloge Rosalie morala proći torturu posvjetljenja kose, pa se i bojala da će oćelaviti, otkrila je u intervjuima. Nakon prvog filma, odustala je od transformacije u plavušu te je počela nositi periku.

Film 'Praskozorje' počet će se prikazivati u kinima, kako je najavljeno, u studenome.

2NIKKI REED: Žao mi je Pattinsona Empty Re: NIKKI REED: Žao mi je Pattinsona Pon Mar 14, 2011 8:10 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Hahaha plašila se da će oćelaviti, zanimljivo. Eto, baš su me morali podsjetiti da je BD tek u novembru, ne mogu dočekati. Very Happy
A što se tiče Roberta - pa ako želi toliki uspjeh i slavu mora snositi neke posljedice za to, u ovom slučaju 'proganjanje' od strane fanova. Ja ne bih podnijela to, niti stalnu pratnju tjelohranitelja, čini se nekako uznemiravajuće i svaka mu čast jer to izdržava.

3NIKKI REED: Žao mi je Pattinsona Empty Re: NIKKI REED: Žao mi je Pattinsona Pon Mar 14, 2011 10:04 am

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Sa perikom nije losa, ne provaljuje se Smile
Aaa, ne znam, meni se ne cini nista strasno to sa telohraniteljima Very Happy
Moraju samo da ga cuvaju, kao i druge slavne osobe Smile

4NIKKI REED: Žao mi je Pattinsona Empty Re: NIKKI REED: Žao mi je Pattinsona Pon Mar 14, 2011 10:40 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Pa realno gledano to i nije nešto mnogo strašno, ali zavisi od ljudi. Ja iskreno ne bih podnijela da se neko stalno vrzma oko mene, osim naravno mojih prijatelja.

5NIKKI REED: Žao mi je Pattinsona Empty Re: NIKKI REED: Žao mi je Pattinsona Pon Mar 14, 2011 11:55 pm

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Aa tako mu i treba kad je slavan Evil or Very Mad
To je cijena koju svi moraju platiti da bi bili bogati i slavni x)

6NIKKI REED: Žao mi je Pattinsona Empty Re: NIKKI REED: Žao mi je Pattinsona Uto Mar 15, 2011 2:50 am

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Pa da, zavisi od osobe Smile Ne podnose svi to isto . Meni ne bi bio problem Very Happy
Jeste, ako hoces da budes bogat i slavan, moras da imas i telohranitelje .

7NIKKI REED: Žao mi je Pattinsona Empty Re: NIKKI REED: Žao mi je Pattinsona Sre Mar 16, 2011 4:10 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Znala sam da nosi periku u drugom delu i to se dalo primetiti, ali u trećem joj savršeno stoji kao da je njena kosa i izgleda prelepo <3
A što se Roba tiče, pa on samo radi ono što voli i sad ne mora on baš sve da podnosi, a on baš to i radi i onda kad se krije svi se bune i pričaju da je umišljen. Pa dečko ima pravo na to kad mu toliko dosađuju da mora svuda da ide sa telohraniteljem. Meni to ne bi smetalo kad sam sama, ali kad si sa nekim telohranitelj i te kako smeta -.-

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu