Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovaj 24-godišnji glumac - koji je u vezi sa svojom “Twilight Saga” koleginicom Kristen Stewart - tvrdi kako ga je odrastanja sa starijim sestrama naučilo da poštuje žene i dalo mu ‘romantičnu’ dušu.
On je rekao: "Postoji ideja čuvanja ljubavi, ja verujem u to. Ja nisam sentimentalan, ali sam romantična duša. Pošto sam odrastao sa dve starije sestre ja imam duboko poštovanje prema ženama. Seks i osećanja za mene idu ruku pod ruku."
Britanski glumac je priznao da se oseća neprijatno kada su žene spremne da izlože svoja tela i da želi da se ljudi oblače malo skromnije.
On je rekao za Italy’s In Style magazin: "Ja mrzim nedostatak ponosa, dosadilo mi je da gledam kako se ljudi šepure sa svojim telima."
Zvezda filma "Water for Elephants" takođe je govorio i o svojoj želji da se skrasi i ima porodicu, otkrio nam je šta on sanja o deljenju svoje kuće sa brojnom decom.
On je dodao: "Nisam zainteresovan za privremene veze, moram da poznajem ljude, ja ne dajem sad neke egzistencijalne izjave, jednostavno, želim porodicu sa dvoje ili troje dece."

Your worst Nightmare

Your worst Nightmare
Prihvatanje
Prihvatanje
No coment Cool

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Opa....xDD
Što je sa slikom??? :xDD:

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Baš romantično <333

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Slika je tako velika i u spojleru O.o

On je kreten.

Patty'sMiss

Patty'sMiss
Komplikacije
Komplikacije
ljubav <3

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

aria

aria
Ponoć
Ponoć
Kakav romantičar I love you

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu