Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Lijepa Ashley Greene, po mnogima najzgodnija glumica iz sage 'Sumrak', trenutačno uživa u svom solo statusu, no kaže da ima puno glumaca i glazbenika koji su joj zapeli za oko


Ashley su nakon prekida veze s Joeom Jonasom povezivali sa zgodnim Jaredom Followillom iz Kings of Leon i glumcem Chrisom Evansom, a mlada glumica je otkrila da joj se sviđa zvijezda filmskog hita 'Inception' Joseph Gordon-Levitt.



'Solo sam i to mi sad sasvim odgovara. Fokusirana sam samo na sebe i svoju karijeru. Čitam scenarije i knjige, proučavam redatelje i njihove uratke i posvećena sam samo sebi. Ipak, otvorena sam za ljubav', kaže Ash dodajući da joj se jako svidio Joseph Gordon-Levitt.

'Joj, imam puno celeb simpatija. Ne bih imala ništa protiv da se bolje upoznam s Josephom. Uvijek mi se sviđao. Mislim da je sjajan glumac i vrlo je talentiran. I, dakako, zgodan', smije se Ashley.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Joseph Gordan-Levitt



Poslednji izmenio Lady Lutz dana Sub Jun 18, 2011 9:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
Otvoreni pickup preko intervjua xD

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
HAHAHA Very Happy Boze mili Very Happy

Margita

Margita
Urednik
Urednik
Joj,gde je ovaj glumio...gledala sma ga negde Shocked

Lidija (:

Lidija (:
Ponoć
Ponoć
Imam i ja Very Happy A ovaj dole nije nista posebno Very Happy

★ Alice ★

★ Alice ★
Lov
Lov
Nije nesto lep,zar ona nije u vezi sa Jasperom (msm iz Twilighta) tako sam jka nesto cula

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu