Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Robert Pattinson i Uma Thurman zajedno Empty Robert Pattinson i Uma Thurman zajedno Pon Nov 23, 2009 7:45 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Dvojac će glumiti u filmu 'Bel Ami', dugometražnoj adaptaciji kratke priče pisca Guyja de Maupassanta
Uma je tako dobila priliku glumiti uz najveću mladu zvijezdu današnjice, Roberta 'tinejdžerskog idola' Pattinsona, u priči o mladom pariškom novinaru koji se kroz okrutni svijet novinarstva probija tako da se ševi s apsolutno svime tko mu garantira uspjeh.

Ulogu mladog zavodnika dobio je, naravno, Pattinson, a Uma će glumiti suprugu njegovog prijatelja iz vojske koja mu pomaže pri kontaktiranju s političarima i dolaženju do političkih tračeva, ali odbija spavati s njime. Barem dok joj ne umre suprug...

Film će kao svoj prvijenac režirati Declan Donnellan, koji je do sada režirao samo predstave u londonskim kazalištima, a sve to po scenariju koji je na temelju knjige napisala Rachel Bennette.

Grey

Grey
Administrator
Administrator
Hahahahah. O boze. Sada tek nemam komentara. Crknut cu od smeha!

http://www.twilight-saga4ever.com

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Haha znam... Smijala sam se dok sam citala ...

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Hahahaha...Morao je biti zavodnik i sheviti se svima...Nemam rechi...Umirem od smeha...

5Robert Pattinson i Uma Thurman zajedno Empty Re: Robert Pattinson i Uma Thurman zajedno Sub Nov 28, 2009 11:19 pm

SheStranger

SheStranger
Uljez
Uljez
njih dvoje zajedno?to te je neko slagao...

sanialis

sanialis
Strah
Strah
To bi bilo cool!! Very Happy

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
SheStranger ::njih dvoje zajedno?to te je neko slagao...

sve je moguce... Shocked

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu