Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Teret slave sve je teži za popularnog vampira Roberta Pattinsona. Suočen s hordama poludjelih fanova, Robert je zatražio pomoć čak 25 zaštitara koji se više ne odvajaju od njega
Zvijezda vampirske sage 'Sumrak' Robert Pattinson, koji igra ulogu vampira Edwarda Cullena, zatražio je trajnu zaštitu tjelohranitelja kako bi se zaštitio od nasrtljivih obožavatelja. Robertu nije bio dovoljan tek jedan tjelohranitelj, već je za obavljanje zahtjevnog posla morao angažirati njih čak 25.

'Sve se to pomalo otelo kontroli. Ljudi ti pokušavaju prići i dotaknuti te u svakoj prilici. Postao sam zaista paranoičan. No onda sam shvatio da, ako kažem 'ok, dosta mi je', odustajem od svega; znao sam da gužva neće prestati', priznao je Robert govoreći o velikom pritisku s kojim se suočio zbog iznimne popularnosti filmova 'Sumrak' i 'Mladi mjesec'.

Grey

Grey
Administrator
Administrator
Sva sreca pa ne odustaje, ali 25 je previse. Zar se ne zna i sam braniti!

http://www.twilight-saga4ever.com

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Pa da, i ja tako mislim.Sad je stvarno pretjerao!

Grey

Grey
Administrator
Administrator
Bila su mu dovoljna 4 ako ne i 2!

http://www.twilight-saga4ever.com

*Miss Cullen*

*Miss Cullen*
Lov
Lov
ma mislim da ovo bas i nije istina ali eto...
a bogami ima ludih fanova boze sacuvaj....hhaahaha

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
P ada, neki fanovi ih napadaju, grle...
Ali pretjerao je u svakom slucaju!

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Chula sam za ovo...Jadan...Ima tako ludih fanova...

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Da tko zna sto bi mu sve napravili!

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Da bash tako kad ga chuvaju i kad ide u toalet...Uzas...

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
A i neki ga doslovno NAPADAJU!

mery

mery
Lov
Lov
A sta bi ste vi uradile da on zivi u istom mjestu gdje i vi..prosle pored njega onako bezveze?Ja nebi izdrzala..Bar bi ga slikala ili ness...
Ali ima fanova koji su bas bas bas bas "NAPADNI" na njega(to sam citala u caspoisima kako ga cure opsjedaju i stvarno pretjeruju )...i zato mu treba cuvari i sve to ali bas 25??? Pretjerano.

*Miss Cullen*

*Miss Cullen*
Lov
Lov
Pa ja nebi mogla samo tako proci pored njega..suzdrazala bi se da ne vrisem ali bi se slikala sa njim i trazila da mi se potpise negdje

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
hahaha...baš ste sve rekle...ja mislim da je 2 snažna čoveka sasvim dovoljno...

I ja mislim da se ne bi mogla suzdržati kad bi ga videla...makar bi u nesvest pala LoL...

To je sigurno zbog toga što ga udario auto na snimanju Remember Me,radi obožavateljica..xDD

http://www.iansbalkan.com

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Ne bi se mogla suzdrzati i slikala bi se s njim i trazila potpis ali ga ne bih opsjedala!

mery

mery
Lov
Lov
Ne bi se mogla suzdrzati i slikala bi se s njim i trazila potpis ali ga ne bih opsjedala!


Slazem se


⭐

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Bella_Swan ::Ne bi se mogla suzdrzati i slikala bi se s njim i trazila potpis ali ga ne bih opsjedala!

Bash tako...Nismo mi ludi kao ti fanovi i da ga napadnemo...Ali 25 ipak je malo mnogo...

sanialis

sanialis
Strah
Strah
Mukica moja...nije mu lako!!!

mery

mery
Lov
Lov
SAmo nek se nepocne drogirati i piti i zavrsi kao sve ostale "preopterecene" zvijezde..
Mozemo se mi strpiti i za film i sve samo da on bude dobro..hahah Smile

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
sanialis ::Mukica moja...nije mu lako!!!

slazem se nije mu lako

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu