Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Bella kao novorodjeni vampir Empty Bella kao novorodjeni vampir Pet Avg 26, 2011 2:57 am

Invisible.One

Invisible.One
Buđenje
Buđenje
Kao sto znate, Bella nije bila novorodjeni vampir kakav se ocekivalo da ce biti. Uspevala je da se kontrolise tj. da kontrolise svoju zedj za krvlju u blizini svog oca a i kada je u lovu naletela na ljudski miris.
Mene zanima zasto je to tako. Naravno, u knjizi pokusavaju to da objasne ali ja bih htela da cujem vase misljenje.
Kako ste zamisljali Bellu kao novorodjenu i da li ste uopste ocekivali da ce se ona razlikovati od drugih novorodjenih vampira?

2Bella kao novorodjeni vampir Empty Re: Bella kao novorodjeni vampir Uto Nov 08, 2011 10:05 am

no_human_blood

no_human_blood
Uljez
Uljez
Knjigu nisam čitala tak da mi je ovo prvi glas da će Bella stvarno postat vampirica,mada sam to i očekivala.I molim sad bez tupljenja i pametovanja...Zamišljala sam je recimo kao onu novorođenčad u Pomrčini,divlju te da će imat nekotroliranu želju i žeđ za ljudskom krvlju.Ovo je svakako iznenađujuće,jedva čekam da to vidim!

3Bella kao novorodjeni vampir Empty Re: Bella kao novorodjeni vampir Sre Nov 09, 2011 2:01 am

Invisible.One

Invisible.One
Buđenje
Buđenje
no_human_blood ::Knjigu nisam čitala tak da mi je ovo prvi glas da će Bella stvarno postat vampirica,mada sam to i očekivala.I molim sad bez tupljenja i pametovanja...Zamišljala sam je recimo kao onu novorođenčad u Pomrčini,divlju te da će imat nekotroliranu želju i žeđ za ljudskom krvlju.Ovo je svakako iznenađujuće,jedva čekam da to vidim!
Slazem se sa tobom. Imala sam isto misljenje o tome pre nego sto sam procitala knjigu, tako da sam bila veoma iznenadjena kada se pokazalo da je Bella drugacija od ostalih...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu