Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ljubavnu vezu mladih glumačkih zvijezda Taylora Lautnera i Lily Collins, koji su zajedno radili na filmu 'Otmica' (Abduction), nedavno je potvrdio njihov kolega Denzel Whitaker


'Njihova veza me podsjetila na klasične tinejdžerske ljubavi, znate, kao u srednjoj školi. Išli su zajedno na kuglanje i stvarno su se zabavljali. Mislim da će se ta kemija izvrsno vidjeti i u filmu', izjavio je Denzel za E!News.


Premda se pisalo da Taylor nije više u vezi s Lily, kćeri britanskog glazbenika Phila Collinsa, čini se da je to bio samo trač!

Taylor Lautner je prije Lily bio u vezama s poznatim imenima kao što su Taylor Swift i Selena Gomez, a nedavno je izjavio da mu se kod Lily sviđa to što je zabavna i pomalo šašava: 'Nevjerojatna stvar kod Lily je to što je otvorena i zabavna i nije se nimalo promijenila otkad sam je upoznao. Ne boji se biti ono što jest.'

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Ame I\'m glad Tako slatkooo,drago mi je sto su skupa I love you

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu