Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Sub Jan 02, 2010 9:30 am

Edwardowa :)

Edwardowa :)
Mračne sjene
Mračne sjene
Meni sve smeta kod njega.Nista na njemu ne volim.Totalno mi je antipatican i nervira me strashno.On zna da ce Bela izabrati Edwarda.Rekla mu je bar 100 puta,a on nastavlja i nastavlja.Njegov lik mi je apsolutno odvratan!Dok sam citala 3. knjigu zamalo da nisam pocepala stranice u kojima on poljubi Belu i u kojima se ona zaljubljuje u njega.Cak i u 4. delu kada se zaljubljuje u Renesme nije mi postao ni malo drag,ali ipak dobro je da prestane da se ubacuje izmedju Edwarda i Bele.A sto se tice toga da je propatio.Ja mislim da je njemu Bela rekla da ona voli samo Edwarda i da tu nece biti niceg vise.To sto je on nastavljao i bio uporan to je njegova krivica,a ne Belina ili Edwardova. Smile

27Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Sub Jan 02, 2010 9:33 am

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
On je meni potpuno savrsen..jednostavno nema mane

28Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Ned Jan 03, 2010 4:50 am

*Miss Cullen*

*Miss Cullen*
Lov
Lov
Edwardowa Smile ::Meni sve smeta kod njega.Nista na njemu ne volim.Totalno mi je antipatican i nervira me strashno.On zna da ce Bela izabrati Edwarda.Rekla mu je bar 100 puta,a on nastavlja i nastavlja.Njegov lik mi je apsolutno odvratan!Dok sam citala 3. knjigu zamalo da nisam pocepala stranice u kojima on poljubi Belu i u kojima se ona zaljubljuje u njega.Cak i u 4. delu kada se zaljubljuje u Renesme nije mi postao ni malo drag,ali ipak dobro je da prestane da se ubacuje izmedju Edwarda i Bele.A sto se tice toga da je propatio.Ja mislim da je njemu Bela rekla da ona voli samo Edwarda i da tu nece biti niceg vise.To sto je on nastavljao i bio uporan to je njegova krivica,a ne Belina ili Edwardova. Smile
E upravo tako..definitno se slazemm..potpuno..

29Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Sub Jan 16, 2010 12:30 pm

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
meni je on dobar u svim dijelovima.nije on kriv sto je bio zaljubljen u bellu...

30Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Pon Jan 18, 2010 2:18 am

Angel_from_Hell * *

Angel_from_Hell * *
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
hot jeste ali me nervira! ne mrzim ga ali me prosto nevira...ok zaljubljen je u bellu i bori se za njenu ljubav (iako zna da je nece dobiti...) ali preteruje...msm koliko je edward dobar prema njemu toliko se on ponasa nepristojno i nezrelo...
ali ipak ga maaalice volim xDD nzm zasto...

31Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Pon Jan 18, 2010 3:08 am

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
ja ne bi nista mijenjala...

http://www.mitologija45.blogger.ba

32Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Pon Mar 01, 2010 12:34 am

Miss. Lautner

Miss. Lautner
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
bgm meni se swe swida Very Happy

33Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Sre Mar 03, 2010 7:00 am

Micy Cullen

Micy Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
ne svidja mi se sto je vukodlak xDD
i to sto je na neki nacin razdvoio bellu od ed-a ili bar pokusava XD

34Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Sre Mar 03, 2010 7:38 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Za mene je on SAVRSEN,i mnogo bolji i ljepsi od Edwarda/Roberta...

35Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Uto Mar 23, 2010 6:57 am

sanjabalerina

sanjabalerina
Uljez
Uljez
pa ne svidja mi se sto je ostavio belu kada joj je obecao da je nikad nece povrediti...

36Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Uto Apr 06, 2010 2:20 am

...<3Rosalie<3...

...<3Rosalie<3...
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Mene je naljutio samo u trecoj. U drugoj je sunce od coveka i u cetvrtoj isto, ali ne dovoljno da pokopa ono iz trece knjige!

SLAZEM SE!

37Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Uto Apr 06, 2010 4:51 am

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
Ma nema sta da mi se ne svidja! Sve mi se svidja! Obozavam ga!

38Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Sre Apr 07, 2010 8:29 am

Marko'89

Marko'89
Ponoć
Ponoć
hmmm, neznam, svee.... nesviđa mi se uopšte kao lik

39Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Čet Apr 08, 2010 4:14 am

...Bojana...

...Bojana...
Ponoć
Ponoć
Meni se sve svidja.

http://robertpattinsonsrb.com

40Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Sre Apr 14, 2010 10:52 pm

~BlairWaldorf~

~BlairWaldorf~
Ponoć
Ponoć
Menii je on apsolutnoOoo sawrsen i prelijep swidja mi se sto je buntowaan i direktan i goworii istinu!!!

41Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Čet Apr 15, 2010 12:41 am

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
Tako je!

42Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Čet Apr 15, 2010 2:15 am

**alice**

**alice**
Borba
Borba
sta mi se nesvidja:
u prvom djelu folira
u drugom zato sto misli da ga bella voli(kao momka)
u trecem me sveeee iznerviralo tako da mi se nesvidja
a cetvrti dio me malo na pocetku nervira kao kad se naljuti na svadbi kad je bella rekla da ce spavatti sa edwardom pa mi nije medju omiljenim likovima

...aaa jesam sastavila pismo....

43Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Sre Apr 21, 2010 12:17 am

xxxBroken_Angelxxx

xxxBroken_Angelxxx
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Emma Cullen ::Ne mogu ti opisati shta, ali mi se ne svidja njegov lik...Nemam pojma shto, ali je tako...
me too :/

44Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Sre Apr 21, 2010 4:22 am

Angie21

Angie21
Izabrani
Izabrani
Nezz.. Mozda malo to sa Bellom, ali ima Renesmee sad, tako da... SUPERRICA mi je... Very Happy

45Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Pet Jul 30, 2010 8:36 pm

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Lov
Lov
Meni se sve na njemu svidja...mnogo je bolji i zabavniji od onog smokljana(sorry fanovi tako smo ga mi u skoli prozvali pa mi uslo u naviku)Edwarda:)
Obozavam ga:)

46Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Ned Avg 01, 2010 11:01 pm

*Ana Cullen*

*Ana Cullen*
Strah
Strah
ruzhan je do bola!

ima onu njegowu nosinu fuj!

47Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Ned Avg 08, 2010 12:33 am

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Buđenje
Buđenje
Meni je on na pocetku bio mnogo simpatican i drag..u drugom delu pogotovo kada je pruzio beli svu utehu koja joj je bila potrebna..ali u trecem delu kada je prvo poljubio "na silu" a onda je bukvalno naterao da ona trazi da je on poljubi msm stvarno je igrao prljavo..ali kazu da je sve posteno u ljubavi i ratu..tako da mu je nakon 4. knjige sve oprosteno (sa moje strane)..Smile

48Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Pet Avg 20, 2010 10:59 pm

~Jovana-Any~

~Jovana-Any~
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Kod njega nemam sta da zamerim,razumem ga i to je to..... Smile

49Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Sub Avg 28, 2010 12:46 pm

anna-loca

anna-loca
Strah
Strah
pa nzm nervira me sve...prvo to shto je vukodlak(uvek sam imala odbojnost prema njima),drugo shto je tako dosadan i naporan(odnosi se na to shto ne odustaje od belle)...i shto mi dira edwarda..a i nervira me ono njegovo "krvopije"...msm strashno...u prve tri gnjige me iznervirao dovoljno da mu to ne mogu zaboraviti...
a shto se tiche chetvrte knjige...pa ni tu ni se nesvidja ta njegova veza sa renesmee...
ma sve u svemu ne svidja mi se nishta u vezi njega

http://vaskutak-forum.free-forums.biz/forum.htm

50Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 2 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Sub Okt 02, 2010 8:59 pm

zevzek

zevzek
Urednik
Urednik
~Jovana-Any~ ::Kod njega nemam sta da zamerim,razumem ga i to je to..... Smile

Slažem se!

http://www.twilight-saga4ever.com

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu